+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Український піаніст Майк Кауфман-Портніков отримав звання Бренд-Амбасадора України

Український піаніст Майк Кауфман-Портніков отримав звання Бренд-Амбасадора України

14-го жовтня у приміщенні музею «Становлення української нації» відбулась церемонія нагородження національної премії «Бренд-Амбасадор» України.

Організатором та ініціатором ідеї даного проекту виступив національний проект «Книга рекордів України» на чолі з генеральним директором Ганною Крисюк.

Ідеєю створення даного проєкту є подяка надзвичайним людям, які кожного дня роблять вклад у просування позитивного іміджу України у світі та для того, щоб про Україну знали в цілому світі.

Номінантів на звання «Бренд-Амбасадор України» обирали за декількома критеріями, для цього організовувалась спеціальна комісія «Книги рекордів України», яка визначила успіхи та вклад номінантів у просування іміджу України. Номінантів було більше 50-ти, серед яких обрали 5-ох найдостойніших. Одним із нагороджених званням “Бренд-Амбасадор України” став Майк Кауфман-Портніков.

Майк Кауфман-Портніков – український піаніст, відомий на весь світ Лауреат міжнародних конкурсів піаністів; театральних фестивалів; Клезмерських фестивалів (Львів, Казань). Автор музики фільмів, вистав, мультфільмів. Окремий проект «Silent movie by RoyalMan»; У 2017 став «творчим обличчям» бренду Casio, з інструментами якого музикант гастролює. Лауреат фестивалю «Крок», премії ім. Лесі Українки. Режисер і автор першого Українського автентичного мюзиклу для всієї родини. Багаторазовий рекордсмен України.

Дане звання – це не тільки велика честь, але і значна відповідальність. Людина, нагороджена званням «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» з моменту вручення почесної грамоти та свідоцтва, має додержуватись прав та обов’язків цього почесного звання, згідно підписаної угоди. Амбасадори мають брати участь у різноманітних заходах та проектах по просуванню бренду України та формуванню позитивного іміджу країни. Також амбасадор має долучатись до організації соціальних, благодійних проектів та висвітлювати свою діяльність, в рамках просування бренду країни.

Детальніше про нагородження премією “Бренд-Амбасадор України” читайте на офіційному сайті Книги рекордів України.