+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Український бізнес запрошують до співпраці з американськими компаніями

Український бізнес запрошують до співпраці з американськими компаніями

З метою налагодження надійного та взаємовигідного співробітництва приватного сектора України і США, компанія “Business Gathering” спільно з Альянсом малого бізнесу (Нью Йорк) запустили коротке опитування українських підприємців. 

Відповіді допоможуть виявити, а в подальшому задовольнити, інтерес щодо роботи з Америкою, зокрема: відкриття бізнесу, експорт товарів та послуг, імплементація проектів міжнародної технічної допомоги тощо.

ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ З США

“Ми бачимо зацікавленість американських компаній в українському бізнесі. Особливо у сферах IT, дизайн, digital маркетинг та інші, де роботи можливо виконувати дистанційно. А у нас багато кваліфікованих спеціалістів, конкурентоздатних на світовому ринку”, – коментує ініціатор кампанії, директор “Business Gathering” Анастасія Баклан.

За її словами, таке партнерство дозволяє підприємствам США отримати певну послугу дешевше, але зберегти якість виконання.

“При цьому для нас принципово важливо, щоб Україну не сприймали як державу, в якій просто дешева робоча сила. Ми хочемо на реальних прикладах доводити, що наші люди професійні, креативні та відповідальні. Я вважаю, що в стратегічній перспективі, такі успішні кейси партнерства сприятимуть поліпшенню ділового іміджу країни”, – зазначає Анастасія Баклан.

Проте коло сфер не обмежується зазначеними вище. Наразі організатори розглядають заявки від різних компаній та організацій, зокрема щодо експорту конкретних товарів та реалізації проектів з посилення демократичних процесів.