+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Угорський бізнесмен Золтан Хорват налагоджує співпрацю з ТППУ

Угорський бізнесмен Золтан Хорват налагоджує співпрацю з ТППУ

Співпраця України і Угорщини через представників бізнесу має майбутнє. Такої думки президент ТППУ Генадій Чижиков та народний Депутат України Дмитро Лубінець, які сьогодні зустрілись з угорстким бізнесменом Золтаном Хорватом.

Саме про подальшу співпрацю представників будівельного бізнесу України та Угорщини і відбувалась зустріч та конструктивна розмова з власником великої угорської будівельної компанії “Magasépítő 99 kft” Золтаном Хорватом.

«Угорський бізнес зацікавлений у співпраці з Україною і ми раді вітати в Угорщині також представників українського бізнесу, тому запрошуємо вас до співпраці і подальшої реалізації спільних проектів, заради налагодження дружніх стосунків між нашими країнами і взаємовигідної співпраці для представників бізнесу»- наголосим у своєму звернені пан Золтан Хорват.

Впродовж зустрічі президент ТППУ Генадій Чижиков подякував пану Золтану за вагому фінансову підтримку соціальних проектів реалізованих в зоні АТО, а також спільній роботі із Надзвичайним і Повноважним послом України в Угорщині Любою Непоп, по реабілітації наших військових та збору коштів на дитячий Майданик в Волноваху( зону АТО).

«Ваша підтримка нашим українським дітям в зоні АТО та військовим , для нас є дуже важливою і ми розуміємо що подальша наша співпраця також принесе користь і підтримку міжнародним бізнес проектам і соціальним заходам заради налагодження миру в Україні , тому ми раді знайомству з вами пане Золтан і готові до подальшої співпраці» – звернувся до угорського бізнесмена Генадій Чижиков.

По завершенні зустрічі домовились про наступні кроки співпраці та залучення представників будівельного бізнесу до угорсько-української ділової ради.