+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Угорська будівельна компанія “Magasépítő 99 kft” виступила генеральним партнером форуму “БізнесWoman2018”

Угорська будівельна компанія “Magasépítő 99 kft” виступила генеральним партнером форуму “БізнесWoman2018”

23 квітня 2018 року у м. Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатором є Журнал «БізнесWOMAN».

Генеральним партнером форуму виступила угорська будівельна компанія “Magasépítő 99 kft”, власником якої є успішний бізнесмен Zoltan Horvath, який протягом останніх двох років надає вагому і суттєву підтримку Україні, зокрема у напрямку реалізації соціальних проектів. Завдяки ініціативі пана Золтана у Волновасі відкрили великий комплекс дитячого майданчика європейського зразка. Також угорський бізнесмен постійно допомагає дітям з малозабезпечених сімей України та дітям із зони АТО, не забуваючи і про учасників АТО. Крім того, компанія “Magasépítő 99 kft” є партнером міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», організатором якого є громадська спілка «Промінь Україна», голова правління Дмитро Банах.

Саме з цих проектів розпочалась співпраця журналу БізнесWoman, який виступає інформаційним партнером даних заходів, з паном Золтаном.

«Я підтримую ініціативи, які сприяють налагодженню бізнесу та соціально-культурної сфери України і Угорщини та щиро вірю у таку взаємоспівпрацю надалі», – наголосив пан Zoltan Horvath.

Нагадаємо, участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2018» – за умови попередньої реєстрації та отримання іменного е-запрошення БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватися на форум можна за посиланням: http://forum.www.businesswoman.org.ua