+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

БК «Magasépítő ’99 Kft» запрошує український будівельний бізнес до співпраці

БК «Magasépítő ’99 Kft» запрошує український будівельний бізнес до співпраці

Угорська будівельна компанія “Magasépítő ’99 Kft” заснована у січні 2005 року.  Від року свого заснування і до сьогодні компанія значно виросла, а її діяльність постійно розширюється завдяки вимогам і можливостям. 

«Magasépítő ’99 Kft» охоплює майже весь комплекс будівництва, від загального планування до загального будівництва підрядника.

Компанія займається промисловою і енергетичною конструкцією: будівництвом та розвитком промислових будівель та споруд, індустріальних парків. Розвитком громадських просторів: будівництвом офісних будівель, соціальних об’єктів та реконструкцією історичних пам’ятників, а також будівлею під місцеву охорону. Громадськими потребами: будівництво та реконструкція готелів, приватних квартир, дачних будинків.

За час своєї діяльності компанія демонструє високий ступінь відповідальності перед природним середовищем. Вона вживає заходів для захисту природних і людських ресурсів. Отже, вона здатна безпечно вести свою діяльність, зростає її репутація та посилюється її конкурентоспроможність.

 «Протягом багатьох років наш спектр послуг розширювався у відповідь на мінливі потреби та нові можливості і ці види діяльності наразі охоплюють практично всю гаму будівельного бізнесу, від технічного проектування та планування, до впровадження проекту як генерального підрядника. Це означає, що наша компанія має значний досвід у плануванні та впровадженні всіх видів будівельних і цивільно-будівельних робіт, а також будівельних конструкцій та проектів високої та низької потужності», – зазначає власник будівельної компанії Magasépítő ’99 Kft Золтан Хорват.

Також пан Золтан додає, що Magasépítő ’99 Kft  шукає індивідуальний підхід до кожного клієнта, дотримуючись усіх відповідних правил та стандартів. Крім того, на даному етапі розвитку компанія зацікавлена у співпраці з Україною та Європейськими країнами зокрема і запрошує представників будівельного бізнесу до співпраці для реалізації спільних будівельних проектів.

Контакти компанії:
Телефон/FAX: +36/84 310-986

E-MAIL: info@magasepito99kft.hu

WEB: www.magasepito99kft.hu