+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Угорець з українським корінням Zoltan Horvath створює мости дружби між Україною і Угорщиною

Угорець з українським корінням Zoltan Horvath створює мости дружби між Україною і Угорщиною

Нещодавно угорський бізнесмен і представник ТППУ В Угорщині Zoltan Horvath  відкрив в Україні представництво своєї компанії «East West Mentor UА» та презентував нові можливості для співпраці в напрямку бізнесу між Україною та Угорщиною. 

Підтримали ініціативу налагодження бізнес співпраці  між двома сусідськими державами  партнери і друзі пана Zoltana. Серед яких: Депутат Угорського парламенту Erik Banki; Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень; угорський спортсмен, багаторазовий олімпійський чемпіон світу по греблі на байдарці Жолт Дьюлаи; Народний депутат України Дмитро Лубінець; президент Торгово Промислової Палати України Геннадій Чижиков; власниця Хмельницького металургійного заводу, генеральний директор компанії  «ТІН Імпекс» Аліна Скоморохова;  Президент Міжнародного Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень  та консенсусних практик  Ірина Верещук; президент Міжнародної амбасади жінок Підприємниць Вероніка Марчук; власниця бізнес компанії «Business Gathering» Анастасія Баклан.

Бізнес партнером українського представництва «East West Mentor UА» та директором стала одна із лобісток України у світі, організатор міжнародних бізнес форумів та соціальних проектів на тему «Миру», власниця міжнародного глянцю «БізнесWoman», амбасадорка Міжнародної Амбасади Жінок Підприємниць – Ганна Крисюк.

За словами пана Zoltana, спочатку відкриття української компанії у багатьох угорських партнерів і бізнесменів  викликало подив і багато запитань, але пройшов рівно місяць і  почали пропонувати надходити цікаві пропозиції для співпраці. 

«Люди розуміють, що наша компанія в Україні працює за міжнародними стандартами і є гарантом виконання всіх договорів, угод, контрактів,  які укладає, а також має надійних партнерів практично у всіх сферах і галузях, які потрібні для ведення успішного бізнесу. І вже зараз наші партнери  з Угорщини почали робити конкретні запити  на українські продукти харчування, а саме: олію, цукор, масло, мука, сіль, рис та ін.. Також вже маємо кілька зацікавлених угорських інвесторів,  які готові інвестувати в Україну. Для нас важливо,  щоб люди розуміли, що офіс в Києві завжди відкритий для власників бізнесу,  які хочуть експортувати свою продукцію в Угорщину та Європу».

Контакти для довідок і більшої детальної інформації  на сайті: www.eastwestmentor.com або за телефоном: +380731044795

«Від кожного із нас залежить, в якій країні завтра  житимуть наші діти і ми. Тому творимо історію разом, розвиваємо економіку і процвітання наших країн», – наголошує пан Zoltan.