+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Триває реєстрація учасників на ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

1-го березня стартувала реєстрація учасників на ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018», яка триватиме до 20-го березня 2018 р.

Не пізніше 2 квітня буде завершено аналіз заявок та відбір 1 000 учасників. Про результати відбору усі зареєстровані учасники будуть сповіщенні окремим листом на персональні e–mail адреси.

Не упустіть свій шанс долучитись до мегаподії цієї весни та реєструйтесь уже зараз – http://forum.www.businesswoman.org.ua/.

Для бажаючих виступити партнерами форуму організатори підготували привабливу комерційну пропозицію.

Подати заявку на партнерство можна на сторінці форуму http://forum.www.businesswoman.org.ua/ – тисніть СТАТИ ПАРТНЕРОМ!

Не упустіть свій шанс долучитись до мегаподії цієї весни та реєструйтесь вже зараз – http://forum.www.businesswoman.org.ua/.

Відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018» 23 квітня 2018 року у м. Києві.

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатором виступає Журнал «БізнесWOMAN».

Співорганізаторами форуму є компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку».

Партнери: Торгово-промислова палати України, МФО «Співпраця Україна – Діаспора», ТОВ «Тін Імпекс», БФ «Життя без страху», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», компанія LEGEA.

Учасниками стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Ознайомитись з перебігом І Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» можна за посиланням:http://uainworld.com/index.php/business-economy/item/3144-, https://www.youtube.com/watch?v=xO3EUGkjroc.

СЕКЦІЇ ФОРУМУ

1 секція: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України»

2 секція: «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу»

Під час форуму запланована церемонія нагородження кращих жінок міжнародної дипломатії, політики, бізнесу та соціальної сфери.

Робочі мови форуму українська, російська та англійська. Обговорення тем секцій серед учасників відбуватиметься під час панельної дискусії після виступу спікерів.

«Жіночий форум «БізнесWOMAN 2018»  дасть можливість зустрітись жінкам з різних країн світу і України і ми прикладемо максимум зусиль, щоб представниці з різних куточків могли знайти надійних партнерів для бізнесу», поділилась генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк.