+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ТПП України відсвяткувала своє 45-річчя

ТПП України відсвяткувала своє 45-річчя

15 грудня одна з найбільших вітчизняних бізнес-асоціацій – Торгово-промислова палата України – відсвяткувала свій 45-річний ювілей. Захід зібрав колег, друзів, партнерів та клієнтів палати з усіх регіонів України

На адресу ТПП України лунали теплі слова привітань. Гості підкреслювали професіоналізм співробітників ТППУ, надійність цієї структури та вірність найкращим традиціям підприємництва.

Жодна асоціація тут, в Україні, не може похвалитися таким тривалим періодом свого існування. Я дуже радий, що Торгово-промислова палата України є одним із засновників Ради бізнес-омбудсмена, і я вдячний і пану Геннадію Чижикову, і всій палаті за конструктивну участь в нашій роботі, – наголосив бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета.

З ювілеєм вітчизняну систему торгово-промислових палат привітав Прем’єр-міністр України. Текст привітання Володимира Гройсмана зачитала голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Система торгово-промислових палат протягом багатьох років в Україні є центром ділової активності для бізнес-спільноти. Палата має давні традиції і значний досвід зі сприяння розвитку підприємництва, залучення у вітчизняну економіку іноземних інвестицій. Торгово-промислова палата  постійно розвивається, освоює нові види діяльності, бере активну участь у просуванні українських товарів і послуг на зовнішньому ринку. Зусиллями торгово-промислових палат розширюються і міцніють міжнародні ділові зв’язки та імідж України, народжуються і реалізуються бізнес-проекти.

Як і 45 років тому, Торгово-промислова палата України продовжує бути надійним партнером Уряду України, голосом бізнесу до влади, зберігаючи високий професіоналізм, забезпечуючи динамічний економічний розвиток торгівлі та промисловості України.

ТПП України сьогодні демонструє діловому суспільству вміння відповідати викликам часу, приймати і реалізовувати стратегічні завдання з розвитку економіки держави. Переконаний, що і в подальшому робота Торгово-промислової палати України буде ефективною та конструктивною. Це сприятиме задоволенню нагальних потреб та розв’язанню проблем, які стоять перед українським бізнесом. Висловлюю впевненість у подальшому розвитку діалогу з Урядом та бажаю колективу ТПП України здоров’я, оптимізму, добробуту, щастя та успіхів на шляху до нових вершин! – побажав Володимир Гройсман.

Директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер відзначив, що палата відіграє ключову роль у налагодженні бізнес-співпраці між українським та іноземним бізнесом:

Торгово-промислова палата України – це надпотужна ланка, яка пов’язує український та іноземний бізнес. Я впевнений: ті заходи, які щомісяця проводить палата, допоможуть підприємцям знайти партнерів і покращити інвестиційний клімат в Україні.

Водночас голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі зазначив, що палата є ефективною платформою для діалогу між бізнесом та владою:

                 Ми всі знаємо, що для України надзвичайно важливо розвивати бізнес-середовище. Це потрібно для залучення інвестицій та створення сильної економіки. Цим активно займається Торгово-промислова палата України. Палата відіграє величезну роль у реформуванні цієї країни, і я бажаю ТПП України не зупинятися на цьому шляху

У межах урочистого заходу також пройшла зустріч керівників Торгово-промислової палати України та регіональних ТПП з представниками МЗС. 

                 Це дуже добрий формат співпраці, взаємодії між МЗС і Торгово-промисловою палатою України. Це, я думаю, буде сприяти не тільки тому, що ми будемо знати більше один про одного, а будуть зростати інвестиції, зростатиме товарообіг і іноземні партнери будуть більше знати про Україну, – сказав заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар

Водночас президент ТПП України Геннадій Чижиков відмітив, що палата – це організація, яка йде на підйом, чіткими й прозорими думками про свої завдання, величезною повагою до своєї історії.

Торгово-промислова палата України – це єдина організація з великою історією та світовими традиціями. За кордоном мені доводилося чути фразу: «Бізнес-асоціацій багато, але торгові палати – це зовсім інше». В нашої організації є унікальність – ми організація й малого, й середнього, й великого бізнесу. Ми – організація, яка представляє інтереси всіх підпри-ємців, захищає всіх підприємців, формує бізнес-клімат для всього суспільства. Ми – організація всегалузева, до того ж абсолютно незалежна. Ми присутні в усіх регіонах. І це дуже важливо для бізнесу, адже ми надаємо конкретну допомогу на місцях. Нині ми ставимо перед собою амбітні завдання і впевнено рухаємося вперед

Говорячи про плани ТПП України на майбутнє, Геннадій Чижиков сказав наступне:

                 Наше завдання – вловити тренди, притаманні інституту палат у світі, вийти із зони комфорту й робити не те, що вже прекрасно нами показано на практиці протягом 45-ти років, а те, що робитимуть наші колеги через 10 років, у майбутньому. У нашого, українського, приватного бізнесу дуже коротка історія, у порівнянні з історією світового підприємництва, якась чверть століття. Тож перед собою ми ставимо завдання сприяти розвитку передусім малого й середнього бізнесу, який у майбутньому трансформується в нові потужні українські бренди. Для нас обмін підприємницькою енергією, обмін поглядами є мотиватором змін. Палата трансформується, я б сказав, у засіб масової ділової комунікації, щоб спільно з бізнесом вирощувати в Україні великі національні компанії. Палата – це відображення національного бізнесу.