+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Топ-10 наймедійніших депутатів ВРУ

Топ-10 наймедійніших депутатів ВРУ

Не кожен депутат ВРУ охоче йде на контакт із засобами масової інформації. Дехто їх «ненароком» уникає, дехто – відкрито ігнорує. Така ситуація і неоднозначна співпраця дала поштовх для ще одного розслідування. Щоб мати об’єктивні, а не суб’єктивні результати, нам довелося докласти максимум зусиль.  

Насамперед редакція займалася аналізом готовності та відкритості депутатів до розмови із пресою. Їхні акаунти в соцмережах – найчастіше Фейсбук та Інстаграм – допомогли нам дізнатися, хто ж і як часто ділититься подіями свого робочого та приватного життя, а також ми «викрили» любителів щирих висловлювань та думок для своїх фоловерів. Швидкість реагування на наші інформаційні листи та звернення  теж враховувалася під час  складання рейтингу топ-10. Також ми брали до уваги висвітлення найбільш актуальних питань нашої держави завдяки інтерв’ю депутатів ВРУ для закордонних ЗМІ. Дехто, звичайно, вважає, що комунікація українських чиновників із іноземною пресою  стосовно справ держави – це суцільний  піар. Та чи кожен його прагне, адже, він може коштувати дуже дорого у всіх значеннях слова.
До формування рейтингу за традицією долучилися  читачі та партнери «Бізнес
Woman». Свою точку зору вони могли висловити в он-лайн опитуванні на офіційній сторінці журналу.
Наша редакція охоче  представляє десятку тих, хто не боїться підступних запитань журналістів та із задоволенням йде на контакт зі ЗМІ.

1 Олег Ляшко

2 Ірина Луценко

 3 Вікторія Сюмар

4 Володимир Парасюк

5 Дмитро Лубінець

6 Ігор Гузь

7 Олег Барна

8 Єгор Соболєв

9 Наєм Мустафа

10 Юрій Дерев’янко