+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ТОВ «Шобелі Україна» успішно працює в Україні та за кордоном

ТОВ «Шобелі Україна» успішно працює в Україні та за кордоном

Будівельна компанія «SCHOBELI GROUP» працює на ринку Європейського Союзу з 2000 року. Компанія успішно працює в Чеській Республіці (центральний офіс) Швейцарії, Австрії, Польщі, Україні та Азербайджані. 

Компанія ТОВ «ШОБЕЛІ УКРАЇНА» створена  у 2012 році як офіційний представник «SCHOBELI GROUP» в Україні та працює вже 6 років на будівельному вітчизняному ринку відповідно до високоякісних стандартів будівельної галузі.

При реалізації проектів ТОВ «ШОБЕЛІ УКРАЇНА» забезпечує комплексні будівельні роботи. Фахівці компанії приділяють підвищену увагу ретельному плануванню всього процесу будівництва і розробляють конкретні і кваліфіковані пропозиції для найвимогливіших замовників, враховуючи усі потреби клієнтів до найдрібніших подробиць при максимальній економії часу і коштів.

Якість послуг ТОВ «ШОБЕЛІ УКРАЇНА» базується на кваліфікованій і злагодженій роботі досвідчених працівників.

Будівельна компанія «ШОБЕЛІ УКРАЇНА» підписала меморандум про співпрацю з оргкомітетом проекту Український Інвестиційний Діалог (Ukrainian Investment Dialog – 2015). Метою Меморандуму є встановлення в Україні європейських цінностей та практики ведення бізнесу, налагодження конструктивного діалогу бізнесу та влади, формування сприятливих умов для залучення інвестицій в українську економіку та сприяння міжнародній кооперації.

З останніх масштабних проектів ТОВ “ШОБЕЛІ УКРАЇНА” було відкриття реконструйованої площі Міцкевича та вулиці Лесі Українки в Івано-Франківську. Фірма перемогла у тендерах департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою на “капітальний ремонт проїжджої частини, тротуару на площі Міцкевича” та “капітальний ремонт вул. Лесі Українки”.

Під час ремонту повністю демонтували старе покриття проїжджої частини та тротуарів, вимостили каменем і плиткою, поміняли комунікації та систему водовідведення, вирівняли профіль вулиці в один рівень.
Окрім цього проекту, ТОВ «ШОБЕЛІ УКРАЇНА» було реалізовано не мало масштабних будівельних проектів у різних регіонах України.

А також ТОВ з іноземними інвестиціями “Віннер Будівництво” замовило
об’єкт « Торгівельний комплекс для торгівлі транспортними засобами та їх ремонту, обслуговування територіальної громади жителів району за адресою : км. 32+295 (ліворуч) автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на території Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області. Друга черга. Автоцентр «Ягуар Ленд Ровер»»’.