+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Стереотипи, які псують ваші стосунки

Стереотипи, які псують ваші стосунки

Є універсальний секрет побудови міцних стосунків? Повірте, на це питання вам не зможе відповісти жоден психолог на світі, тому що для кожної пари щастя полягає в чомусь своєму. А ось стереотипи, які нав’язує нам суспільство, цілком можуть зіпсувати будь-які, навіть самі гармонійні стосунки. Все тому, що більшості жінок властиво слухати поради «знаючих» людей, які часто і самі навряд чи можуть похвалитися ідеальною сім’єю. У зв’язку з цим вирішили зібрати найбільш поширені помилки, здатні зіпсувати навіть самий щасливий союз. 

Ідеальні пари не сваряться

Недарма психологи вважають, що компроміс — одне з тих слів, яке має бути у лексиконі кожної пари. Адже не всі сім’ї здатні уникати конфліктів з дня на день, але це не привід відразу розривати відносини. Так, безумовно, якщо ваш партнер починає перегинати палицю, пропадає невідомо де до пізньої ночі і не хоче потрудитися, щоб пояснити вам свою поведінку, — пора бити тривогу. Але якщо ваші сварки виникають на побутовому рівні і після них ви можете спокійно сісти і обговорити ситуацію, то, швидше за все, ви просто проходите етап «притирання» один до одного. Адже ідеальні стосунки — це не ті, де зовсім немає конфліктів, а ті, де люди вміють домовлятися і вчитися на власних помилках, не повторюючи їх день у день.

Він на вас не жениться — значить, не любить

Нагадаємо, на дворі 21 століття, а це означає, що людям більше немає необхідності ставити штамп у паспорті, щоб мати можливість почати жити разом або купувати спільну нерухомість. Стереотип про те, що чоловік обов’язково повинен покликати заміж, безнадійно застарів. Тому не думайте, що, якщо коханий не тягне вас під вінець через місяць після знайомства, він вас не любить. Можливо, він з тих людей, кому абсолютно не важлива юридична сторона питання, але при цьому він готовий взяти відповідальність за вас.

Чоловік повинен заробляти більше жінки

Безумовно, в очах старшого покоління чоловік повинен бути годувальником, а жінка — берегинею домашнього вогнища. Але на перевірку не всім парам підходить така модель. Адже деякі представниці прекрасної половини людства воліють залишатися фінансово незалежними, навіть будучи в офіційному шлюбі. Тому не варто боятися зізнатися собі в тому, що ви отримуєте задоволення від того, що ходите на роботу і отримуєте за це великі гроші. Головне — ніколи не ставити своєму партнерові це в докір, а насолоджуватись тим, що він надихає вас на великі звершення і ніколи не відмовляється зробити розслабляючий масаж після важкого трудового дня.

Він не повинен дивитися на інших жінок

В даному випадку мова йде, звичайно ж, не про зраду, а про те, що нормальний середньостатистичний чоловік цілком може звернути увагу на проходячу повз дівчину. Адже, зізнайтеся, іноді і ви не можете відірвати погляд від оголеного на екрані Кріса Хемсворта. Питання в тому, наскільки часто він відзначає красу навколишніх жінок і чи не намагається він спеціально викликати вашу ревність такою поведінкою.

Він повинен розуміти вас з півслова

Не думайте, що психологи даремно називають свої роботи в дусі «Чоловіки з Марса, жінки з Венери». Ми дійсно різні. Тому не дивно, якщо ваш партнер не розуміє натяків на те, що ви хотіли б, щоб він запросив вас на побачення і повів на той фільм, який ви дивилися в день знайомства, «адже це так романтично». Представники сильної половини людства в більшості випадків не володіють тонкою душевною організацією і даром екстрасенса, тому вони не в змозі читати ваші думки.

Він повинен доповнювати мене

Якщо ви дійсно думаєте, що бойфренд зможе заповнити «порожнечу у вашій душі», то ви глибоко помиляєтеся. Безумовно, усталений стереотип про те, що «ви з партнером повинні бути дві половинки одного серця» — гарна метафора відносин. Але це не привід повністю розчинятися у своєму чоловіку і вимагати від нього того ж. Повірте, якщо ви будете цілісною особистістю з усталеними принципами, поглядами та інтересами, коханий буде цінувати вас набагато більше, ніж якщо ви почнете цікавитися виключно його життям і не будете привносити в нього нічого свого.