+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Спікери секції №1: «Політика, міжнародна дипломатія, енергетична безпека»

Спікери секції №1: «Політика, міжнародна дипломатія, енергетична безпека»

23 березня 2019 року у місті Києві відбувся ІІІ Міжнародний бізнес-форум «BusinessWoman2019». Організатором форуму виступив журнал «БізнесWOMAN». 

Метою ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «BusinessWoman2019» стала консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед жінок.

Спікерами форуму були медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

У секції №1: «Політика, міжнародна дипломатія, енергетична безпека» виступили такі спікери:

  1. Наджла Аль-Раїс – керівник Політичного, Економічного та Медіа відділу Посольства ОАЕ в Україні.

2. Ярослава Хортяні – президент Європейського Конґресу Українців, заступник президента Світового Конґресу Українців.

3. Наталія Бойко – заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції.

  1. Галина Матюшина – координатор Платформи Солідарність, експерт по міграції, депутат від партії Християнські демократи CD&V по місту Антверпен з 2012-2018. На даний момент входить у членство ради щодо міграції та інтеграції, кандидат у Фламандський парламент.

2-га підсекція:

  1. Аліна Скоморохова – Генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», співзасновник ряду підприємств з виробництва електроенергії від сонячних електростанцій, а саме: ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ЯРМОЛИНЦІ», ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ», ТОВ «Енергія Сонця-Нова Ушиця», ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ТЕОФІПОЛЬ», ТОВ «ЕКОТЕХНІК-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ», ТОВ «Екотехнік Хмельницький» та є директором останнього. Співзасновник і голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави». Член Правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області. Співзасновник Міжнародного об’єднання жінок українок (МОЖУ). Амбасадор Міжнародної жіночої Амбасади підприємців.

2. Ганна Давиденко – науковець (доктор педагогічних наук, кандидат філологічних наук, доцент, професор, директор Вінницького інституту та коледжу, проректор з наукової та міжнародної діяльності Університету «Україна»), депутатка Вінницької міської ради, громадська діячка.

3. Марія Мезенцева – депутат Харківської міської ради, голова депутатської групи «Рівні можливості для всіх», член Європейської Асамблеї Жінок-Депутатів, координатор Східного регіону Української Жіночої Демократичної Мережі та волонтер.

4. Аліна Ничик – магістр міжнародної економіки, аспірант політичних наук (Манчестерський університет), менеджер проекту “Жінки в політиці Україна-ЄС” (Брюссель-Київ), контент менеджер Української Демократичної Ініціативи (Сідней).

Модератор секції – Дар’я Мустафiна, директор ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку; засновниця Всеукраїнської академії жіночого лідерства та підприємництва Inspiring Women.

Учасниками форуму стали близько 1000 жінок з 27 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Організатор форуму: Журнал БізнесWoman.