+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Сергій Дейнеко: Давайте боротись з контрабандою разом

Сергій Дейнеко: Давайте боротись з контрабандою разом

6 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський разом із новим керівником Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнеко та керівником Держмитниці Максимом Нефьодовим здійснив робочу поїздку на Закарпаття. 

У ході даної поїздки була проведена нарада з керівниками прикордонної служби, митниці, адміністрації та інших відомств. Одним із цікавих та змістовних був виступ очільника Держприкордонслужби Сергія Дейнеко, який коротко розповів про стан справ у прикордонній зоні та самого відомства, роботу міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ужгород», що на кордоні зі Словаччиною, а також виявлення контрабанди та правопорушень станом на сьогодні і звернувся з особливою пропозицією до всіх присутніх: «Давайте боротись з контрабандою разом і не показувати, що ми прилетіли з різних планет і нам нічого не відомо, бо ми живемо в Україні і знаємо про всі порушення і контрабанду, яку перевозять за кордон. Давайте працювати на благо нашої держави і припинимо оцю ганебну схему контрабанди. Ми можемо наповнити і збільшити швидко наш держбюджет та створити рівні умови для роботи українським підприємствам, щоб вони могли процвітати і розвиватися. Більше того, хочу наголосити всім прикордонникам, що чесним бути вигідно, бо затримавши нещодавно контрабанду сигарет наш співробітник отримав більшу премію аніж йому б запропонували хабар. Тому, якщо сьогодні у нас є підтримка президента у боротьбі з контрабандою і чітке розуміння правильної роботи усіх наших відомств, то контрабанди на українських кордонах в майбутньому не повинно бути, а казна нашої держави з кожним днем має наповнюватись».

 

Президент України підтримав ініціативу Сергія Дейнеко і його подальші кроки у боротьбі з контрабандою, розуміючи, що цей напрямок роботи буде непростим і потрібно вже зараз приймати кардинальні зміни. Також Володимир Зеленський одразу показав свою позицію у боротьбі з корупцією і контрабандою та зробив заяву про звільнення з посад керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької і Львівської митниць, а також вимагає змінити працівників управління СБУ на Закарпатті, які відповідають за боротьбу з корупцією і контрабандою.

У соцмережах ця інформація набирає популярності і розголосу та всі вітають правильні ініціативи керівництва держави і інших відомств, які починають справжню боротьбу з корупцією, контрабандою і позитивними змінами в державі, але наголошують, що зміни потрібно починати з себе кожному українцю і тоді держава наша буде успішною, а українці багатими.