+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Робота Українського дому на Економічному форумі в Польщі

Робота Українського дому на Економічному форумі в Польщі

6 пленарних засідань, понад 200 дискусій та лекцій, тренінги та національні і регіональні презентації — з 3 по 5 вересня у польському місті Криниця-Здруй проходив 29-й щорічний Економічний форум.

Щороку Економічний форум – найбільшу такого типу конференцію у Центрально-Східній Європі – відвідує понад 4 тисячі гостей. Свої погляди щодо актуальної політичної, економічної і суспільної ситуації висловлюють очільники держав та урядів, міністри та парламентарі, голови найбільших організацій, експерти, науковці, культурні діячі та представники ЗМІ з понад 60 країн. 

Цьогорічний форум проходив під гаслом “Європа завтра. Сильна, чи яка?”

Серед основних тем цьогорічного форуму були економіка, політика і гуманітарна сфера. Дискусії також велись про інновації, кібербезпеку, охорону здоров’я та екологію.

У цьому році вперше на форумі діяв «Український дім». Місце, де відбувались дискусії з української тематики під загальною назвою “Український форум”.

В «Українському домі» учасники форуму мали можливість скуштувати українські яблука, випити бокал українського вина, а також познайомитися з українською періодикою, зокрема, міжнародним глянцевим журналом «БізнесWoman», засновницею якого є Ганна Крисюк.

Також слід зазначити, що журнал «БізнесWoman» є одним з інформаційних партнерів Економічного форуму.

Організатором Форуму є варшавський Інститут східноєвропейських досліджень у співпраці з Малопольським воєводством та містом Криниця-Здруй. Партнерами є численні державні та неурядові установи, престижні вищі навчальні заклади та відомі аналітичні центри з Польщі та багатьох країн, в тому числі з України.