+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Рецепт сексуальності

Рецепт сексуальності

Стати чарівною, привабливою і сексуальною досить легко, але робити це треба заради себе, коханої, а не для чоловіка. Тільки в цьому випадку можна досягти позитивних результатів. 

Для досягнення ефекту потрібно відчути себе привабливою, сексуальною. Цьому треба вчитися в поєднанні з іншими рекомендаціями з жіночих журналов. Адже сексуальність в голові. Тільки переконавши себе в тому, що володієш потрібними якостями, можна стати такою. Таким чином, потрібно поставити собі мету і сміливо йти до її досягнення.

Спочатку потрібно проаналізувати причини, які заважають виглядати сексуально. Можливо, це якісь комплекси, засвоєні ще з підліткового віку – постійні думки про великі груди, товщину ніг, довжину носа. Однак ці проблеми лише у жінки в голові. Багато представниць прекрасної статі вважають особливості своєї зовнішності своїми достоїнствами. Вони абсолютно впевнені, що їх гострий носик або маленькі акуратні груди подобаються чоловікам. Тобто вони вміють перетворювати свої «недоліки» в достоїнства і переваги.

Звичайно, завжди треба прагнути стати ще красивішою та привабливішою. Для цього треба обов’язково стежити за своєю фігурою і зовнішністю. Спорт має стати невід’ємною частиною життя жінки, що прагне здобути сексуальність. Басейн, спортзал, лижі, танці – потрібно робити те, що приносить радість. Важливо стежити за харчуванням, обмежувати себе у шкідливій висококалорійній їжі. Все це буде не тільки корисно для краси і здоров’я, але й навчить самоорганізації, виховає силу волі. А це вже прямий шлях до успіху. Жінка починає набувати впевненість у собі, а саме на неї і реагують чоловіки, а не на якісь конкретні досягнення – схуднення на 2 кілограми, наприклад. Тобто, якщо жінка задоволена собою, своєю фігурою, своїми досягненнями, відчуває себе привабливішою, сексуальною, то такою і бачать її представники сильної статі.

Треба стежити за одягом, ходою, зачіскою, макіяжем, манікюром. Все це не тільки робить жінку більш красивою, але й надає їй більше самоповаги, впевненості в собі. Потрібно виконувати всі рекомендації саме для того, щоб відчувати себе красивою, сексуальною, бажаною. А коли жінка відчуває себе такою, то такою вона і є і для себе і для оточуючих.

Давно не секрет, що чоловіки реагують саме на енергетику жінки, її внутрішній настрій. Ні одяг, ні макіяж не допоможуть, якщо немає впевненості в собі, у своїх силах, у своїй сексуальності.

Тому потрібно частіше посміхатися і не допускати ніяких сумнівів у своїй привабливості для чоловіків.