+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Підведено підсумки презентації проекту “Дитячий футбол миру” в Польщі

Підведено підсумки презентації проекту “Дитячий футбол миру” в Польщі

28 лютого група дітей з Волновахи, які стали переможцями футбольного турніру на «Кубок Промінь Україна» та з Луцька, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції разом із супроводжуючими вирушили до Польщі для презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Перший день перебування у Польщі в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» пройшов в дорозі і запам’ятався знайомством з дітьми, вибором нових традицій і майстер-класами українських і польських танців у Бидгощі.

Світлина від Ані Крисюк.

Також українська делегація зустрілась з жінками, які займаються бізнесом і разом із співорганізатором та партнером проекту Аліною Скомороховою, яка є генеральним директори «Тін Імпекс», розповіли про соціальні проекти в Україні та зоні АТО та як жінки займаються бізнесом в Україні.

Світлина від Ані Крисюк.

Запросили на міжнародний жіночий форум «БізнесWoman 2018», який відбудеться 23.04.2018 і передали вітання та запрошення до співпраці від організаторів проекту «Дитячий футбол миру» – голови правління ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха та народного депутата України Дмитра Лубінця.

Світлина від Ані Крисюк.

День завершився плануванням наступного дня і довгоочікуваним відпочинком.

Другий день перебування в Польщі (Мальборк) в рамках міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» розпочався із ознайомлення з Szkoła podstswowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika, де директор школи Olga Loroch презентувала українській делегації успіхи своїх дітей і запросила на відкриті уроки різних класів.

По завершенні уроків – розпочалась святкова програма, на якій польські діти презентували історію Мальборка і виконали на польській мові українську пісню «Соколи».

Кульмінацією заходу було виконання українськими дітьми гімну України, під час якого в знак підтримки українцям піднялася уся школа дітей, які були присутні на заході.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

В другій половині дня співорганізатори проекту в Мальборку – Йоанна Боровська та Ельжбета Рудковська презентували школу мистецтв – «Szkołalacińska», де її директор AleksandraKapejewska провела дітям майстер-клас по виготовленні паперу.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Цікаві враження побаченого вперше для дітей залишаться надовго, але найочікуванішою подією дня був старт товариського футбольного турніру миру «Україна-Польща»в рамках міжнародного проекту «Дитячий футбол миру».

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

На початку гри всіх учасників привітали з польської сторонизаступник бургомістра Мальборка та з української сторони-координатор футбольного проекту  Ганна Крисюк, яка передала вітання всім дітям від організаторів проекту Дмитра Банаха, Дмитра Лубінця, а також співорганізаторів та партнерів – Аліни Скоморохової, Володимира Василенка, компанії Legea та Золтана Хорватха, а опісля запросила польських дітей до України на міжнародний фестиваль футболу та табір миру.

Гра була напружена і енергійна. Українська команда  дуже старалась, але перемогу здобула польська команда «Pomezaniamalbork», з чим їх вітаємо і наголошуємо,  що в товариському турнірі перемогла дружба. По завершенні турніру миру діти подякували один одному за товариський турнір та вручили подарунки, серед яких були синьо-жовті галстуки, газети «Промінець» та солодощі.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Третій день перебування української делегації у Польщі розпочався з приємної зустрічі з міським головою Мальборка – Marek Charzewski.

Пан Марек розповів дітям про місто, подарував подарунки і особисто запросив на екскурсію найбільшим цегляним замком Європи у місті Мальборк.

Міський голова Мальборка(Польща) презентував українським дітям місто

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Впродовж двох годин всі учасники проекту поринули у добу лицарів та королів, почули цікаву історію замку та навіть були посвячені у лицарі.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

За таку цікаву екскурсію і організацію презентації міжнародного соціального проекту у Мальборку координатор проекту Ганна Крисюк щиро дякує міському голові, пану Мареку а також Йоанні Боровській та Ельжбеті Рудковській.

У другій половині дня юні посланці миру вирушили до Бидгоща, де одразу мали офіційну зустріч з Почесним консулом України у Бидгощі(Польща) – Кшиштофом Сікорою.

Почесний консул України в Бидгощі Кшиштоф Сікора зустрівся з учасниками проекту «Дитячий футбол миру»

Координатор проекту Ганна Крисюк подякувала пану консулу за підтримку міжнародних проектів миру, організованих ГС «Промінь Україна» – «Діти просять миру», «Дитячий футбол миру». Передала разом із дітьми подарунки з України і від імені організаторів і співорганізаторів міжнародного проекту миру Дмитра Банаха, Дмитра Лубінця, Аліни Скоморохової, Володимира Василенка, Zoltan Horvath запросила до України і до подальшої співпраці.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

В свою чергу пан консул презентував дітям солодкі подарунки, розповів історію Бидгоща, про нові досягнення міста та соціальні ініціативи, які консульство проводить в Польші, а ще подарував багато подарунків дітям та запросив навчатися у Вищій школі економіки.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Вечірня програма для юних футболістів з України була підготовлена студентами асоціації міжнародних студентів Польщі при WSG за вагомої підтримки компанії Gotowski і її керівника Marek Gotowski.

Діти розділились з студентами на 4 групи і готували різну їжу в традиціях культури Польщі і України, а потім всі разом дегустувати смачні страви. Вечеря принесла дітям море позитиву, як і весь день загалом.

Четвертий день перебування у Бидгощі (Польща) в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» розпочався з інтенсивної розминки юних футболістів і підготовки до другої футбольної гри заради миру з організаторами і студентами асоціації міжнародних студентів Польщі при WSG, яку очолює Sergey Zinchenko та зустрічі і благословення від Отця Романа Наритника на щасливу гру і легку дорогу при поверненні на Україну.

Футбольна гра тривала близько години. Діти зуміли здобути перемогу з рахунком 6:3 і отримали море задоволення і емоцій від того, що друга гра в Польщі принесла перемогу.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Українські діти перемогли у футбольному турнірі миру в Польщі

В подарунок від організаторів діти отримали два м’ячі з автографами та солодощі і запрошення повернутись до Бидгоща знову.

Перед виїздом з Польщі вся українська делегація відвідала український ресторан «Високий замок», де смачно поснідали і подякували власниці за підтримку проекту. Також всім діткам подарували багато подарунків від співорганізаторів з Польщі і Аліни Скоморохової з України.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Вирушаючи в дорогу додому всі діти і дорослі з України висловили слова вдячності за поїздку до Польщі, організацію проекту «Дитячий футбол миру» в Мальборку та Бидгощі та всі подарунки і екскурсіі ГС «Промінь Украіна» та її голові правління Дмитру Банаху, координатору проекту Ганні Крисюк, компанії «Тін Імпекс», почесному консулу в Бидгощі Кшиштофу Сікорі, народному депутату України Дмитру Лубінцю, БФ «Я Волноваха», компанії LEGEA Ukraine , Українській асоціації розвитку дитячого і юнацького футболу, в особіВолодимира Василенка, угорському меценату Zoltan Horvath, польським меценатам Йоанні Боровській та Ельжбеті Рудковській, Вищій школі економіки (WSG), асоціації міжнародних студентів Польщі при WSG – Сергію Зінченко, компанії Gotowski і її керівнику пану Мареку, українській кухні «Високий замок», фундації «Pro Omnis”, мерії Мальборку і міському голові Marek Charzewski, мерії Бидгоша. Особливі слова вдячності всім студентам Вищої Школи Економіки, які проводили інтерактив з дітьми. Супроводжуючим – Тетяні Розвадовській та Наталії Казак. Водіям і самим дітям, які так гідно і на позитиві презентували проект та Україну.