+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Протягом 8 березня буде відкрита реєстрація на Форум “БізнесWoman2019”

Протягом 8 березня буде відкрита реєстрація на Форум “БізнесWoman2019”

8 березня – це чудове свято весни, посмішок, радості, краси. Кожна жінка повинна провести його незабутньо та отримати приємні подарунки. Саме тому організатори ІІІ Міжнародного бізнес-форуму “БізнесWoman2019” всього на один день відкривають додаткову реєстрацію на захід. Не упустіть можливість долучитись до мега події весни. 

Організатором форуму виступає журнал «БізнесWOMAN».

Журнал «БізнесWOMAN» створений 7 серпня 2014 року. З часу заснування неодноразово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектів та форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів, за участю всесвітньо відомих фінансових геніїв. Серед грандіозних заходів – щорічний Форум української молоді діаспори (СКУМО), Forum One Ukraine (Olerom), Ukrainian Investment Dialog та ін. У своїй редакційній політиці журнал «БізнесWOMAN»  бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

Світлина від Bychai Studio.

“Цьогорічний форум «БізнесWOMAN 2019» буде особливим для всіх тим, що на нього приїдуть впливові жінки з 25-ти країн світу. За що ми дякуємо усім нашим учасницям і партнерам. Крім того, хочу запросити усіх українських дівчат відвідати наш ІІІ Міжнародний бізнес-форум на якому буде можливість знайти для себе партнерів, подруг, друзів і можливість вплинути на багато загальнодержавних проблем. Ну, і звичайно ж цього року будемо всіх дивувати цікавими спікерами, VIP-гостями, подарунками та ТОПом 20-ти найпливовіших БізнесWoman 2018 року, але про все розповідатимемо поступово”, – поділилась організатор Форуму, засновниця журналу БізнесWoman, директор україно-угорської консалтингової компанії “East West Mentor UA” Ганна Крисюк.

Метою ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2019» є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Партнерами форуму уже виступають МОЖУ (Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок), компанія East-West Mentor, Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», Торгово-промислова палати України, ТОВ «Тін Імпекс», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємців, Українсько-Сербська ділова палата, ТзОВ «Сонячне ремесло» та ін.

Учасниками форуму стануть близько 2000 жінок з 25 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу. Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Під час форуму запланована церемонія нагородження кращих жінок міжнародної дипломатії, політики, бізнесу та соціальної сфери 2018 року.

Робочі мови форуму українська, російська та англійська. Обговорення тем секцій серед учасників відбуватиметься під час панельної дискусії після виступу спікерів.

Ознайомитись з перебігом ІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2018» можна за посиланням:http://uainworld.com/index.php/social/item/3330-Відео-програма «БізнесWOMAN 2018»: https://www.youtube.com/watch?v=ds0o8wt9HjEБільше інформації про цьогорічний форум можна знайти тут –  forum.www.businesswoman.org.ua  

Участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2019» для жінок безкоштовна за умови попередньої реєстрації та отримання іменного е-запрошення.

Зареєструватись на форум можна тут – forum.www.businesswoman.org.ua 

Запрошуємо до участі і співпраці! Детальніше за телефоном: 066 993 41 81