+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Прості істини про стосунки, про які варто пам’ятати

Прості істини про стосунки, про які варто пам’ятати

1. Жодна людина на вашій життєвій дорозі не зустрінута вами марно. Щодня ми зустрічаємо нових людей і з кожної зустрічі виносимо щось важливе для себе. Хтось випробовує нас, хтось використовує і підносить урок, хтось допомагає отримати нові навики, а хтось робить нас кращими і це найкоштовніше. 

2. У стосунках ви отримуєте те ж, що віддаєте. Не сподівайтеся, що у відповідь на капризи, звинувачення і образи, ви отримаєте посмішки, обійми і визнання в любові. Якщо ви хочете розуміння, постарайтеся зрозуміти самі. Все повертається – це проста формула, яка працює у всі часи.

3. Не треба боротися за місце в житті людини. Насильно милий не будеш – багато хто забуває цю просту і дуже мудру істину. Ніколи не намагайтеся відвоювати для себе простір в житті іншої людини. Адже ви не можете знати напевно, чи потрібно йому це.

4. Всі люди міняються і це нормально. Потреби, думки і навіть переконання людей з часом міняються. Тому, якщо хтось говорить, що ви змінилися, не розстроюйтеся і не шукайте недоліки в собі. Можливо, ці зміни навпаки пішли вам на користь. Немає нічого страшного в тому, що ваші інтереси з близьким другом можуть розійтися, а спілкування зійти нанівець. Краще зрідка посилати одне одному вітальні листівки і зберігати теплі спогади, чим намагатися вичавити із стосунків те, чого не залишилося і тримати роздратування усередині себе. Будьте щирі.

5. Над стосунками необхідно працювати. Стосунки не будуються самі по собі. Вони вимагають активної участі всіх задіяних сторін. Щирість, взаємність і пошана – це ті основи, без яких будь-які стосунки зваляться.

6. Потрібно уміти прощати. Багато хто вважає, що пробачення – це ознака слабкості. Але слова “я прощаю тебе” зовсім не означають – “я дуже м’яка людина, тому не можу ображатися і ти і далі можеш псувати моє життя, я не скажу тобі ні єдиного слова”, вони означають – “я не дозволю минулому псувати своє майбутнє і сьогодення, тому прощаю тебе і відпускаю всі образи”.

7. Суперечки – це марна трата часу. Чим менше часу ви витрачаєте на лайку з людьми, які вас дратують, тим більше часу у вас залишається на спілкування з людьми, яких ви любите. Якщо ж суперечка сталася між вами і близькою людиною, тримайте себе в руках. Не давайте гніву опанувати вас, інакше ви можете виголосити слова, за які вам буде соромно все життя, що залишилося. Інколи міцні стосунки може зруйнувати одне необережне слово.

8. Ви не можете змінити іншої людини. Людина здатна змінити лише сама себе, але у жодному випадку не когось іншого. Тому ви повинні навчитися сприймати близьких і дорогих вам людей такими, які вони є. Якщо ж щось в корені вас не влаштовує, будьте чесні і скажіть про це прямо. Можливо той, кого ви любите, захоче змінитися заради вас.

9. Відсутність у вашому житті деяких людей може піти вам лише на користь. Не бійтеся міняти оточення. Потрібно уміти відпускати зі свого життя тих людей, які вносять до нього дискомфорт. Якщо останнім часом ви отримуєте від колись кращого друга лише зради і образи, потрібно перестати чіплятися за минуле і розірвати стосунки.

10. Цінуйте людей, які поруч. Не забувайте говорити близьким людям про те, як вони дорогі вам. Приділяйте їм увагу. Можливо, що ваші стосунки коли-небудь закінчаться, але навіть якщо щось не триває вічно, це не означає, що не варто витрачати на це часу.