+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

«Презентація проекту Жінки в політиці Україна-ЄС»

«Презентація проекту Жінки в політиці Україна-ЄС»

21 серпня об 11-00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація проекту Жінки в політиці Україна-ЄС».  
Метою проекту є збільшення кількості жінок в українській політиці за допомогою європейського досвіду і прискорення інтеграції України в ЄС через жіночий рух.

В Україні зараз такий час коли жіноче лідерство «на підйомі»: українські жінки все активніше займаються громадською діяльністю та стають лідерами суспільної думки. Цей процес пов’язаний, в першу чергу з тим, що зміни в Україні відбуваються не так швидко, як цього вимагає суспільство. І жінки своєю активністю підтверджують готовність брати на себе відповідальність і декларують свою готовність займатись діяльністю та обіймати посади, які традиційно вважались «для чоловіків». Крім того, гендерні квоти заохочують жінок брати більшу участь у політичному житті України.

Місія команди лідерів жіночої думки в ЄС та Україні: надати підтримку та допомогу якомога більшої кількості українських активісток, познайомити їх з європейками і, об’єднавши зусилля, просувати справжні реформи та змінювати Україну на краще.

Організатори проекту – Марта Барандій (Promote Ukraine), Ганна Крисюк (Business Women Magazine) та менеджер проекту Аліна Ничик представлять головні цілі та плани на майбутнє.

До заходу будуть залучені інші члени нетворку (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/event/10000511-prezentaciya-proekta-zhenshchiny-v-politike-ukraina-es.html