+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Правильне і здорове харчування – одне з найкращих інвестицій

Правильне і здорове харчування – одне з найкращих інвестицій

Правильне і здорове харчування – одне з найкращих інвестицій, яке ви можете зробити в своє здоров’я.  

Страви із свіжих і натуральних продуктів не тільки покращують ваше самопочуття і настрій, але і відмінно позначаються на фізичному стані і розумової діяльності.

Харчування має бути правильним, збалансованим і регулярним – це правило, якого важливо дотримуватися всім, хто хоче бути здоровим і струнким.

E V O L food – компанія з приготування і доставки правильного збалансованного харчування в будь-яку точку Києва.
Основна мета – щоб кожен українець мав можливість правильно і збалансовано харчуватися  і формував здорову націю України.

Засновники компанії – молоді спростмени і сертифіковані дієтологи, тому хто, як не вони знають про принципи правильного збалансованого харчування. За їхніми словами : «Керуючись цілями людей ми складаємо спеціальну програму харчування, з урахуванням всіх Ваших потреб, з якої ви будете: худнути, набирати вагу або тримати її в тонусі. Харчуватися по нашим програмам варто і тим, у кого є проблеми з травною системою. Програма також корисна і для спортсменів, оскільки дозволяє максимально ефективно заповнювати потреби в енергії і розподіляти калорії без побоювання появи жирових відкладень».

Але навіть Якщо Ви тільки «новачок» в цій темі, то компанія «Evol food” – допоможемо Вам стати «профі».

Довірте їм своє харчування і вони зроблять все для того, щоб воно було ідеальним.

Website: evolfood.com.ua
Instagram: @evolfood
Facebook: @EvolFood
Тел: +380731287078