+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Оприлюднено спікерів форуму “Бізнес Woman 2018” у секції №2

Оприлюднено спікерів форуму “Бізнес Woman 2018” у секції №2

23 квітня 2018 року у Києві в “Українському домі”, що знаходиться за адресою вул.Хрещатик, 2, відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум “БізнесWoman2018”. 

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок. 

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Серед яких у секції №2 «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу» своїм досвідом із присутніми жінками ділитимуться:

1)  Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції (Україна)

2)     Аліна Скоморохова – директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс» (Україна)

3)     Лариса Дахно – засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно (Україна)

4)     Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості (Україна)

5)     Вероніка Марчук – президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» (Польща)

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN».

Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT. Ексклюзивний партнер: Міжнародна дипломатична рада в Україні.

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора». Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in».