+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ольга Сидоренко: Запорука успіху – це самоорганізація

Ольга Сидоренко: Запорука успіху – це самоорганізація

Ольга Сидоренко – заступник голови Волноваської райдержадміністрації, співзасновник ГО «Жіноча рада Донбасу» 

Пані Ольго, розкажіть, будь ласка, про свою основну діяльність.

Нині я працюю першим заступником голови Волноваської райдержадміністрації. В мої обов”язки входять питання соціальної сфери: освіта, культура, молодь і спорт, медицина, соціальна сфера громадян, соціально-економічні питання та ін. Через власну любов до роботи, я завжди йду додому останньою і присвячую їй багато вільного часу. Мій робочий день проходить зазвичай так: спілкування з громадою, наради, зустрічі гостей, відвідування установ та організацій. Ввечері – перегляд пошти, підготовка до нарад та складання планів на наступний день.

Ви є співзасновником ГО “Жіноча рада Донбасу”. Що стало поштовхом для реалізації такого задуму?

Коли розпочалась війна на сході, виникла потреба у консолідації сильних та впливових жінок. Тоді ми ще не розуміли, що з часом станемо громадською організацією. Ми просто збиралися разом і допомагали тим, кому потрібна була наша допомога. Це, в першу чергу, були військові, діти з лінії зіткнення, літні люди та діти з соціально незахищених сімей.

В один особливий жіночий день, 8 березня 2016 року, було прийнято рішення зареєструвати громадську організацію “Жіноча рада Донбасу”. Наша організація має двох співзасновників – Крупіна Наталя Михайлівна та, власне, я. Ми завжди разом вирішуємо усі питання, допомагаємо одна одній та будуємо плани на майбутнє. Нашою підтримкою та натхненником є Дмитро Лубінець (народний депутат) та Ганна Крисюк (координатор міжнародних проектів). Саме завдяки їм нам вдалося реалізувати багато різноманітних проектів. Торік, завдяки співпраці з власницею металургійного заводу «ТІМ ІМПЕКС» Аліною Скомороховою, ми підписали меморандум про співпрацю з Дунаєвецькою ОТГ і вже сьогодні розпочали його реалізовувати. Цьогоріч ми маємо багато планів, один з яких – ГО «Жіноча рада Донбасу» планує відвідати Грецію та налагодити відносини з грецькими жінками.

На Вашу думку, наскільки сумісні поняття жінка й політика?

Я вважаю, що жінки повинні йти до парламенту та працювати в ньому! В Радянському Союзі усі громадяни вважали, що політика лише для чоловіків. Проте сьогодні прийшов час, коли наше суспільство має прийняти рішення – 50х50 чоловіків та жінок. Адже на усіх рівнях повинна бути квота.

Наскільки Вам, як жінці, вдається вирішувати всі поточні господарські та організаційні питання і що є секретом успіху?

Самоорганізація – це запорука мого успіху! Уже багато років живу в приватному будинку, в якому є город та господарство. У мене, як у жінки, є свої обов’язки. Їх я завжди залюбки виконую. Мій день розпочинається о 5 годині ранку для того, щоб виконати усі свої справи, випити каву, привести себе до ладу та йти на улюблену роботу.

На мою думку, секретом успіху однозначно є любов! Я люблю свою роботу. Люблю дітей за їх щирість. Люблю допомагати людям, адже це приносить мені насолоду. Люблю більше робити подарунки, ніж їх приймати. Люблю вчитися, мріяти і подорожувати. Я точно знаю, що мрії завжди здійснюються! Потрібно лише дуже захотіти і рухатися вперед!