+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ольга Сенчук: Лікую власноруч виготовленими засобами

Ольга Сенчук: Лікую власноруч виготовленими засобами

Нетрадиційна медицина є поширеним явищем в Україні. Але ставлення до неї в кожної людини індивідуальне. Про методи зцілення травами та власноруч приготовленими засобами розповіла журналу карпатська цілителька та мольфарка Ольга Сенчук. 

Пані Ольго, розкажіть, будь ласка, звідки у Вас дар зцілення людей? Хто Вас цього навчив?

Насправді, я сама навчилася цього. Ще з дитинства любила збирати різноманітні трави. Згодом я зрозуміла, що потрібно з цим щось робити. Тому і тепер я їжджу на поля, збираю на Говерлі ісландський мох, ромашку, звіробій, деревій, які лікують нервову систему, та коріння, що допомагає від хвороб підшлункової, кишечника і навіть від раку.

Усіх людей цікавить чи дійсно можна вилікувати рак. Що Ви скажете стосовно цього?

Рак можна вилікувати. Запам’ятайте, що всі хвороби – виліковні. Потрібно лікувати, але правильно. Як я це роблю? Ходжу в ліс і збираю гриб-веселку, чистотіл та зміїну отруту. Це як три в одному. Є люди, які також виготовляють зміїну отруту. Мені її приносять, я те все витискаю і додаю до суміші проти раку. Це мій унікальний метод боротьби з раком.

Чи вимовляєте Ви певні молитви перед зриванням трав?

Є така трава, яку в народі називають цілющою. Це деревій. Вона може «тікати» з рук. Для того, щоб ми могли її зірвати, потрібно промовляти спеціальні молитви.

Як часто Ви робите цілющі мазі?

Мазі роблю раз в тиждень. У нас є препарат, який призначений саме для варіння мазі. Наприклад, якщо робити цілющу мазь, то потрібні яйця, жовток, живиця, смола, масло овече та зміїна отрута. Усе це перемелюємо, насипаємо і варимо у котлі. Ось весь процес мазеваріння.

Окрім того, я лікую як зовнішні хвороби, так і внутрішні. До мене звертаються люди із різними хворобами. Я допомагаю усім, хто потребує моєї допомоги.

Що необхідно робити жінкам, щоб виглядати молодими?

Я маю мазі, які дуже омолоджують обличчя. Проте, ними потрібно користуватися не менше 2 тижнів. Результат – усі зморшки «на місці».

Ви багато подорожуєте по світу і по Україні. Час від часу буваєте в Києві, але в основному живете в Карпатах. Як з Вами можуть зв’язатися люди?

Дуже просто – вони самі один одному переказують про мене і так дістають контакти. Втім, я всіх приймаю та допомагаю, хоча є різні люди.

Чи можна навчити когось Вашому дару, не мольфарському, а дару виготовлення препаратів?

Чесно кажучи, я можу навчити будь-кого, а як те все робиться – то не важливо. У мене є внучка Таїсія, якій виповнився лишень 1 рік. Саме їй я передаю свій дар і навіть вже навчаю, а вона, натомість, мені допомагає. У майбутньому Таїсія сама має визначитися, якій спадкоємиці передати цей дар.

Як Вам вдається спілкуватися з людьми? Наскільки люди довіряють Вам, щоб вирішувати свої проблеми?

Люди люблять мене. От і все.

Що Ви можете побажати нашим жінкам, щоби бути здоровими, успішними та коханими?

Слухайте один одного в подружньому житті та не будьте впертими.