+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ОЛЬГА ЛЯЩУК – НАЙСИЛЬНІША ЖІНКА ПЛАНЕТИ. КРАСА ТА СИЛА

ОЛЬГА ЛЯЩУК – НАЙСИЛЬНІША ЖІНКА ПЛАНЕТИ. КРАСА ТА СИЛА

Пані Ольго, Ви – найсильніша жінка України та світу. Досягнути такого результату – це була дитяча мрія, чи просто хобі?   

Я з дитинства мріяла стати чемпіоном світу, стати першою серед інших, щоб батьки мною пишалися. Після смерті батька я пообіцяла собі, що дійду до своєї мети. Якось він мені казав: «Я вірю в тебе! Іди до своєї мети!». Я його не підведу.

Як Вам титул чемпіонки світу? 

Мої титули дали мені зрозуміти, що меж немає, все можливо і ніщо мене не зупинить. Зараз я їду перемагати на міжнародних змаганнях зі стронгспорту серії Arnold Classic PRO Strongman, у місто Коламбус, штат Огайо, США. Це найпрестижніші міжнародні змагання зі стронгспорту, де у фіналі за перемогу змагатимуться 10 найсильніших спортсменів світу. У складі української команди на цих змаганнях за перемогу також змагатиметься Олексій Новіков, чотириразовий абсолютний чемпіон України зі стронгмену, переможець змагань серії Arnold Strongman Classic (USA), найсильніша людина України 2016-2018.

Чи не виникали у Вас думки все кинути і зайнятись зовсім іншою справою?

Ні, я ніколи не зупинюсь на шляху до своїх цілей. Я ще не знаю меж своїх можливостей, але знаю, що здатна на більше, ніж все, що робила до цього. Кожного дня я стаю ще сильнішою. Паралельно зі професійною спортивною діяльністю я би хотіла спробувати себе у спортивних розважальних шоу на зразок Ninja Warriors чи Titan Arena чи Broken Skull Ranch, формат таких телевізійних шоу є дуже популярними в Америці, впевнена, і в Україні зроблять їх аналоги, які сподобаються нашим глядачам.

Як на Ваші успіхи реагували батьки, родичі?   

Як я вже казала, мій батько був би за мене щасливим, мати з сестрою також мене завжди підтримують. Мої досягнення і титули змушують їх також займатись фізичною активністю: йогою, пілатесом, розтяжками. Брати і сестри стали ближче спілкуватися. Під моїм впливом одна з моїх троюрідних сестер, їй зараз 10 років, також вирішила стати відомою, і зараз працює на дитячому телебаченні і навіть брала у мене інтерв’ю.

У Вашій кар’єрі спортсменки є також чималі захоплення – це рекорди. Які рекорди встановили Ви?  

Хочу висловити свою подяку Національній Громадській Компанії «Спільна перемога» та моєму менеджеру Олександру Соколинському за допомогу в організації моїх виступів на змаганнях та встановлення нових рекордів в Україні та за її межами: США, Голландії, Норвегії, Іспанії, Великобританії, Італії, Франції, Німеччині, Грузії. Мені і досі пишуть фанати з Грузії, де я на місцевому тв-шоу давила стегнами кавуни, після чого мене знову запросили туди для виступів. На даний момент я – рекордсмен Книги рекордів України та Книги світових рекордів Гіннеса. Я можу роздавити 3 кавуни  стегнами за 8 секунд, попередній світовий рекорд був 23 секунди, до речі, також мій, я можу підняти будь-який зручний для цього об’єкт вагою в 200 кг чи більше, можу підняти і перекинути через себе кам’яну кулю вагою в 140 кг. Моя сила та здібності ростуть щодня, як доказ цьому – мій титул Найсильніша жінка світу на змаганнях Joe Wayder’s Olympia 2017, які проходили у м. Лас-Вегас, США.

Де Ви черпаєте натхнення на нові досягнення?   

Джерело моєї сили та натхнення – це моя родина і люди, які поруч зі мною, які мене люблять, підтримують та вірять у мене. Їх підтримка для мене дуже важлива! Я дуже всім вдячна за це!