+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ольга Кучмида: «Примафлора» – це натуральна лікувально-оздоровча косметика

Ольга Кучмида: «Примафлора» – це натуральна лікувально-оздоровча косметика

Питання здоров’я і краси завжди є актуальним. Особливу увагу своєму зовнішньому вигляду приділяють жінки. Про натуральність косметики з лікувально-оздоровчими властивостями, дію фітопрепаратів та догляд за шкірою для жінки восени розповіла журналу «БізнесWoman» представник української компанії «Примафлора» Ольга Кучмида.

Пані Ольго, розкажіть, будь ласка, що таке “Примафлора” і чому Ви вирішили цим займатися?

 «Примафлора» – українська компанія-виробник фітопрепаратів найвищої якості, ексклюзивної натуральної косметики, а також засобів особистої гігієни.

13 січня 2020 року компанія буде святкувати свою 15 річницю. За такий невеликий проміжок часу «Примафлора» отримала більше 30 відзнак: від лідера економіки до визнання якості продукції на міжнародному рівні.

Я є офіційним регіональним представником компанії в Полтавському регіоні.

Чому я тут? Бо в мене була мрія кардинально змінити якість свого життя. Але набагато цікавіше виявилося отримувати позитивні результати своєї роботи та слова вдячності від партнерів.

На сьогодні «Примафлора» – це мій спосіб життя, це моя велика дружня родина, це друзі в усіх куточках нашої країни, це гордість за український продукт, який не поступається якістю світовім брендам.

Які властивості мають фітопрепарати?

Як відомо, фітопрепарати виготовляють із рослинної сировини, тому, як на мене, головною їхньою перевагою є натуральність, безпечність та висока ефективність.

Вони комплексно діють на організм, відновлюючи наші органи і системи на клітинному рівні.

Фітотерапія – це захоплення вчора, необхідність – сьогодні і спосіб життя – завтра!

Чи мають косметичні засоби від “Примафлора” певні особливості?

Натуральні косметичні засоби значно привабливіші для вибагливого користувача. Вони м`яко дбають про шкіру та живлять її корисними речовинами. Косметика нашої компанії має унікальний склад, де один компонент доповнює інший і посилює його дію. Наприклад, крем «SPF-20» має вищий ступінь захисту завдяки компонентам, що поглинають УФ-випромінювання. Окрім того, натуральна косметика «Примафлори» виконує лікувально-оздоровчі функції, працюючи на більш тривалий і стабільний результат.

Ще однією важливою особливістю наших косметичних засобів є можливість застосування їх для немовлят. Наприклад, відновлюючий pH-баланс гель для інтимної гігієни або загоюючий «Гель 36+» гарантують повну безпеку, якої так потребує шкіра малюка.

Які засоби є обов’язковими для жінки, яка постійно в активному русі?

Для багатьох із нас продукція компанії «Примафлора» – неначе рятувальний круг. Відправляючись на відпочинок чи в робочу поїздку, я завжди маю із собою таку «sos-косметичку». В першу чергу, звісно, варто подумати про здоров`я, яке в такому життєвому ритмі не повинно нас підвести. Для мене обов`язковими є протизапальні препарати, такі як екстракти прополісу та хвої, які окрім лікувального ефекту, підвищать ваш імунітет. В дорозі – знадобиться натуральний сорбент «Чистота життя». Завдяки янтарній кислоті з зеленим чаєм ви навіть не згадуватимете про втому. Стрес та нервове перенапруження допоможе зняти еліксир «Релакс». Тим, кого виснажує робота, пов`язана з постійним спілкуванням з людьми, дуже радимо спробувати наші тверді духи, які працюють на енергетичному рівні, відновлюючи ваш психоемоційний стан.

Обов`язково варто потішити себе міцелярною водою, основою якої є екстракт волошки, та тоніком на основі натуральних гідролатів, підібраним для вашого типу шкіри.

Як жінка повинна доглядати за собою восени?

У прохолодні дні, коли хочеться погрітися у ванній – додайте розслаблюючий бальзам. Раджу застосовувати захисний бальзам для губ, виготовлений виключно із натуральних восків та ефірних олій. Також важливо пам`ятати, що восени ми потрапляємо в місця скупчення людей – школи, садочки, офіси, громадський транспорт, тощо. Бальзам для носової порожнини стане на сторожі і не дасть вірусам проникнути в організм.

У чому схожість та відмінність “Примафлори” з іншими косметичними засобами?

Головною метою використання косметики є правильний та безпечний догляд за шкірою.

Косметика ТМ «Примафлора» відрізняється абсолютною натуральністю та безпечністю компонентів: ефірні олії найвищої якості, гідролати першої дистиляції, воски природного походження, екстракти лікарських рослин, що виключає можливість шкоди оточуючому середовищу і безпосередньо людині. Подаруйте собі задоволення бути здоровим та гарним на довгі роки.