+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Неймовірна дитина – Іван Князев став Бренд-Амбасадором України

Неймовірна дитина – Іван Князев став Бренд-Амбасадором України

14-го жовтня у приміщенні музею «Становлення української нації» відбулась церемонія нагородження національної премії «Бренд-Амбасадор» України.

Організатором та ініціатором ідеї даного проекту виступив національний проект «Книга рекордів України» на чолі з генеральним директором Ганною Крисюк.

Ідеєю створення даного проєкту є подяка надзвичайним людям, які кожного дня роблять вклад у просування позитивного іміджу України у світі та для того, щоб про Україну знали в цілому світі.

Номінантів на звання «Бренд-Амбасадор України» обирали за декількома критеріями, для цього організовувалась спеціальна комісія «Книги рекордів України», яка визначила успіхи та вклад номінантів у просування іміджу України. Номінантів було більше 50-ти, серед яких обрали 5-ох найдостойніших. Одним із нагороджених званням “Бренд-Амбасадор України” став Іван Князєв.

Іван Князєв – неймовірна дитина, що не може всидіти на місці без діла. Футбол, ушу, заняття англійською та акторською майстерністю – і все бездоганно. У грудні 2018 в 6 років, Іван став переможцем Першої Всеукраїнської олімпіади з МА «Діти майбутнього», а в квітні того ж року – чемпіоном світу, обійшовши 7000 учасників в онлайн-чемпіонаті.

Дане звання – це не тільки велика честь, але і значна відповідальність. Людина, нагороджена званням «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» з моменту вручення почесної грамоти та свідоцтва, має додержуватись прав та обов’язків цього почесного звання, згідно підписаної угоди. Амбасадори мають брати участь у різноманітних заходах та проектах по просуванню бренду України та формуванню позитивного іміджу країни. Також амбасадор має долучатись до організації соціальних, благодійних проектів та висвітлювати свою діяльність, в рамках просування бренду країни.

Детальніше про нагородження премією “Бренд-Амбасадор України” читайте на офіційному сайті Книги рекордів України.