+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Наталія Маслова: Понад 150 тис. гривень передаємо на підтримку онкохворих дітей

Наталія Маслова: Понад 150 тис. гривень передаємо на підтримку онкохворих дітей

До Дня Святого Миколая в столиці пройшов II благодійний аукціон на підтримку онкохворих діток. Уже традиційно, лоти, представлені на заході – речі та подарунки відомих українців.

Приміром, можна було придбати футболку із зображенням Джамали та її особистим підписом; футбольний м’яч із автографами гравців Збірної України; подарунки від DZIDZIO та Дяді Жори. Особлива пропозиція – запис пісні у професійній студії з групою Друга Ріка.

На аукціоні продали 17 «зіркових» речей. Стартова ціна кожного лоту становила від 1000 гривень.

Та найбільш привабливою пропозицією для гостей аукціону стали боксерські рукавиці братів Кличко. За них віддали найбільшу суму – 30 тисяч гривень.

Разом з тим, в рамках заходу була організована благодійна новорічна ярмарка. Усі зібрані кошти підуть на підтримку онкохворих діток, кажуть у мерії.

«Зібрані кошти, а це понад 150 тисяч гривень, будуть спрямовані на закупівлю фібробронхоскопу для дитячого відділення Національного інституту раку. Це необхідне обладнання для діагностики, біопсій пухлин, санації трахеобронхіального дерева у важких хворих, виконання лікувальних маніпуляцій, зупинки кровотечі із пухлин, інтубацій трахеї у складних випадках», – підкреслила голова Жіночого крила Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Наталія Маслова.

Аукціон пройшов за підтримки Жіночого крила Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Нагадаємо: на Першому Київському благодійному аукціоні до дня Святого Миколая у 2016 році були продані тамбурин від Руслани, боксерські рукавички Віталія та Володимира Кличків, рапіра Андрія Демчука, який здобув нею золоту медаль на Паралімпійських іграх 2016 року, та багато інших цінних лотів. Зібрані кошти були використані для придбання програмно-апаратного комплексу «Інтерактивний метроном» для реабілітації та лікування дітей із спинно-мозковими травмами, проявами ДЦП, іншими захворюваннями та порушеннями ЦНС, для Київського міського будинку дитини ім. Городецького в м. Ворзель.