+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

МІП: Стартувала япономовна версію сайту державного агентства «Укрінформ»

МІП: Стартувала япономовна версію сайту державного агентства «Укрінформ»

22 листопада 2018 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. 

Мета зустрічі – підведення підсумків двосторонньої співпраці за рік та офіційний запуск япономовної версії сайту державного інформаційного агентства «Укрінформ».

«Останні місяці ми тестували японську версію сайту, тестовий режим закінчився. 22 листопада 2018 року – офіційний старт японської версії сайту державного агентства «Укрінформ», – зазначив Юрій Стець.

Міністр підкреслив важливість того, що нову версію сайту веде громадянин Японії, якого рекомендувало Посольство Японії в Україні.

У свою чергу Посол Японії Шігекі Сумі зазначив: «Це дуже хороша новина для Посольства Японії. Це скоротить відстань між країнами, а також забезпечить доступ Японії до достовірної інформації з України».

Також під час зустрічі представники японської та української сторін підвели підсумки двосторонніх дій щодо зближення між Україною та Японією.

Участь в зустрічі також взяли Голова Державного комітету з телебачення та радіомовлення Олег Наливайко, генеральний директор ІА «Укрінформ» Олександр Харченко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко,  радник Міністра з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк та редактор японської версії сайту «Укрінформ» Такаші Хірано.