+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

МІП відзвітувало за підсумками діяльності у 2018 році

МІП відзвітувало за підсумками діяльності у 2018 році

«Міністерство працює за принципами абсолютної прозорості та підзвітності. Тому радо презентуємо наш традиційний щорічний звіт про виконану роботу», – зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова. 

Вона розповіла про роботу МІП у сфері інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу та європейської інтеграції. Серед основних здобутків Е. Джапарова назвала ухвалення Урядом двох важливих документів – Стратегії інформаційної реінтеграції Криму та Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу, відновлення мовлення низки українських телеканалів та радіостанцій на окупованих територіях та проведення ключових комунікаційних кампаній, спрямованих на різні аудиторії – Україна, світ та окуповані території.

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін розповів про зусилля, яких докладає МІП у сфері впровадження Доктрини інформаційної безпеки, розбудови системи стратегічних та кризових комунікацій. Також він підкреслив, що завдяки налагодженню діалогу з офісом компанії Facebook вдалося верифікувати сторінки українських органів державної влади та ефективно протидіяти поширенню дезінформації.

Державний секретар МІП Артем Біденко основним досягненням 2018 року назвав затвердження бренду Ukraine NOW та його активне просування на міжнародній арені. Окрім того, він відзначив проведення більше 50 соціальних інформаційних кампаній, присвячених видатним датам історії України, впровадженню реформ та популяризації армії, покази патріотичних українських фільмів за кордоном та у маленьких містах України, фестиваль української музики «Твоя Країна fest», що пройшов у 7 прикордонних містах, етнопокази «Українські амаzонки» тощо.

З повним тестом звіту можна ознайомитись за посиланням
https://mip.gov.ua/files/pdf/Zvit_2018_web%20(1).pdf