+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

МІЖНАРОДНІ ДНІ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

МІЖНАРОДНІ ДНІ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

23 жовтня 2019 року під гаслом «Ділове партнерство без кордонів» відбудеться масштабний форум Міжнародні дні бізнесу в Україні (ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33).

Ініціаторами та основним організатором Форуму є Торгово-промислова палата України

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання, за участі закордонних дипломатичних представництв в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з  бізнесменами закордоння, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

ПРОГРАМА 23 ЖОВТНЯ

Торгово-Промислова Палата України є найбільш фаховим національним об’єднанням підприємців, яке згідно діючому законодавству відповідає за формування належної ділової репутації українського бізнесу у світі.

Основними складниками ділової репутації України у світі, безумовно є базові умови ведення бізнесу та інвестиційний клімат, репутація «профільних» органів державної влади та недержавних об’єднань і асоціацій, які працюють у напрямку сприяння розвитку міжнародного економічного співробітництва держави з пріоритетними країнами-партнерами.

Вартість участі в заході:

Члени ТПП України – 480 грн (вклю ПДВ)
Не члени ТПП України – 
66о грн (вклю ПДВ)
Запрошуємо взяти участь в Форумі Міжнародні дні бізнесу в Україні.

РЕЄСТРАЦІЯ