+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародна діяльність голови МФО «Співпраця Україна – Діаспора»

Міжнародна діяльність голови МФО «Співпраця Україна – Діаспора»

Новий 2018 рік народний депутат України Дмитро Лубінець розпочав з прийому поважних гостей з Бельгії, Чехії та Польщі, які прибули на «II Міжнародний зимовий бал для дітей з особливими потребами», що проходив у Волновасі 12 січня.  

Вже 16 січня до Києва прилетів угорський бізнесмен-благодійник Золтан Хорват, який разом з Дмитром Лубінцем відвідав Торгово-промислову палату України.   

25 січня відбулася зустріч у складі представників всіх фракцій та робочих груп парламенту з Спеціальним представником Держдепартаменту США щодо України Куртом Волкером у Посольстві США в Україні.

26 січня Дмитро Лубінець зустрівся з Тимчасовим повіреним у справах Республіки Куба в Україні Оскаром Сантаною Леоном в Посольстві Республіки Куба в Україні з нагоди Національного дня Республіки Куба. 

1-4 лютого у складі української делегації, в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», народний обранець відвідав Австрію та Угорщину.

7 лютого – зустріч з Тимчасовим повіреним у справах Республіки Куба в Україні Оскаром Сантаною Леоном під час засідання Групи з міжпарламентських зв’язків України з Республікою Куба у ВРУ. 

8 лютого – зустріч з представниками програми USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» про можливість законодавчого врегулювання кредитних спілок в Україні.

12-14 лютого Дмитро Лубінець відвідав Грузію у складі делегації народних депутатів України в ПА Євронест. 

19 березня відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом в Посольстві Королівства Бельгія в Україні.