+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємниць зустрілась з Віктором Ющенком

Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємниць зустрілась з Віктором Ющенком

6-го березня 2019 року відбулась зустріч представниць ГО “Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць” з ІІІ Президентом України  Віктором Ющенком (2005-2010рр.).  

ПрезидентомМіжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць” в Україні є Вероніка Марчук.

Зустріч проходила у Міжнародному центрі Балтійсько-Чорноморських досліджень/Centre BBS, президентом якого є Ірина Верещук та відбулася з метою підтримки та об’єднання жінок, які мають власну справу, згуртування разом однодумців, які працюють над тим, щоб покращити та розвинути ділове середовище в Україні, а також аби надихнути жінок повірити у власні сили впливати на ключові напрямки розвитку держави. Кожна з представниць мала можливість поділитися власним діловим досвідом ведення бізнесу в Україні та за кордоном.

Учасники обговорили питання соціального та інноваційного підприємництва, благодійництва та ролі жінки в перетворенні всіх сфер суспільного життя держави. 

Під кінець зустрічі Віктор Ющенко наголосив на важливості консолідації жінок, адже жінки дуже системні і вміють лобіювати інтереси держави на міжнародному рівні.

У свою чергу організатор ІІІ Міжнародного бізнес-форуму “БізнесWoman2019” Ганна Крисюк запросила жінок взяти участь у заході, який відбудеться 23 березня у Києві.