+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Молодь української діаспори встановила новий рекорд України

Молодь української діаспори встановила новий рекорд України

29 серпня 2018 року у Київській міській адміністрації учасники Форуму української молоді діаспори “Київ 2018” виготовили 1000 ангелів миру на яких написали свої побажання і розмістили на синьо-жовтих кульках.
Опісля всі вийшли на вулицю і з вигуком «Слава Україні! Героям Слава!». Після чого кульки запустили в небо і цим самим встановили новий рекорд України у категорії «Масові заходи»: найбільша кількість синьо-жовтих кульок запущених в небо від учасників міжнародного молодіжного форуму «Київ 2018» із 27 країн світу.

Генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк привітала усіх учасників рекорду та вручила дипломи підтверджуючі фіксацію рекорду ініціаторам та організаторам заходу: Міністерству молоді і спорту України; Світовому конгресу українських молодіжних організацій; Департаменту молоді та спорту міста Києва; Київському Молодіжному Центру та Благодійному фонду «Миру і Добра».

За словами Ганни Крисюк, молодь діаспори кожного року ініціює цікаві рекорди задля популяризації українських традицій, культури і національно-патріотичного виховання, тому всі їхні ініціативи вітаються і підтримуються в Україні.