+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Молодь Південної Кореї зібрала 150 тисяч листів з вимогою об’єднати півострів і підтримати міжнародний закон про припинення війн

Молодь Південної Кореї зібрала 150 тисяч листів з вимогою об’єднати півострів і підтримати міжнародний закон про припинення війн

З 17 по 19 вересня близько 2000 представників з різних верств суспільства, таких як політичні та релігійні лідери, жіночі і молодіжні організації, експерти освіти і ЗМІ, відвідали Південну Корею для участі в Саміті світу HWPL 2018.

Прагнучи знайти рішення для досягнення стійкого миру, учасники обговорили свої ролі і плани дій у зв’язку з прийняттям міжнародного закону про світ, розвитком освіти в області світу і заохоченням культури світу.

Міжнародна молодіжна група за мир (IPYG), що є дочірньою організацією HWPL, провела молодіжну сесію під назвою «Роль молоді в поширенні культури світу заради досягнення миру в усьому світі». В рамках порядку денного учасники обговорили питання підтримки і участі молоді в «кампанії листів за мир».
«Кампанія листів за мир» є одним з мирних проектів IPYG, спрямованих на те, щоб закликати уряд підтримати прийняття міжнародного закону в інтересах миру на базі Декларації про мир і припинення воєн (DPCW).

Геркулан Амарал, координатор міжнародного Ротарі-клубу в місті Ділі, Східний Тимор, представив результати кампанії листів за мир. «В минулому році члени IPYG в Східному Тиморі зустрілися з колишнім президентом і представили інформацію про діяльність HWPL і IPYG. А в цьому році наша команда передала документ DPCW і листи про світ в кабінет чинного президента. Рух призначене для отримання підтримки декларації з боку президента нашої країни, а також осіб, які беруть участь в прийнятті даного рішення ».

Зокрема, в цьому році конференція закликала підтримати мирне возз’єднання Корейського півострова. За словами генерального директора Міжнародної молодіжної групи за мир (IPYG), Чон Енг Міна, організація проводить широкомасштабну діяльність і в Кореї. У Декларації об’єднання країни (прим .: Корейського півострова), оголошеної головою HWPL Лі Ман Хі в 2010 році, говорилося про те, що два лідери Північної і Південної Кореї повинні прислухалися до голосів своїх громадян. Для досягнення цього, тисячі молодих людей в Південній Кореї написали «листи за мир» президенту Мун Чже Ину, щоб висловити свою підтримку об’єднання півострова. Кількість зібраних листів молоддю Південної Кореї вже перевищує 150 тисяч. У той же час, сотні політичних лідерів з усього світу написали листи, що закликають лідера Північної Кореї провести переговори з HWPL заради миру на Корейському півострові. «Кампанія листів за мир» триває як в Південній Кореї, так і в усьому світі.

Організатор цього саміту, голова HWPL Лі Ман Хі, беручи участь в кожній сесії, наголосив: «Ми створили HWPL заради безпеки та миру в усьому світі. Однак, організація HWPL не може сама по собі досягти миру і припинення воєн на Землі. Але якщо ми консолідуємось, то зможемо примножити наші сили. У разі імплементації 10 статей і 38 пунктів Декларації про мир і припинення воєн (DPCW), ми зможемо досягти миру. Саме з цієї причини кожен повинен визнати це і працювати в напрямку реалізації документа. Давайте будемо єдиними і досягнемо миру. We are one! ».