+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Марія Єфросиніна стала Почесним Послом Фонду ООН

Марія Єфросиніна стала Почесним Послом Фонду ООН

29 ТРАВНЯ, КИЇВ – Відома телеведуча і благодійниця Марія Єфросиніна стала Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.  

Подібний статус вперше надано українці для Представництва UNFPA, яке входить до регіону Східної Європи та Центральної Азії. Це означає, що саме Україна першою за багато років для всього регіону матиме Почесного Посла. Марія Єфросиніна наступні два роки буде офіційно представляти інтереси молоді, а також виступати проти домашнього насильства та за гендерну рівність в Україні.

Статус Почесного Посла передбачає підтримку активностей Фонду ООН у галузі народонаселення, направлених на боротьбу із насильством, підтримку рівності, а також інтересів та можливостей молоді.

«У нас попереду багато роботи, адже теми не прості і для України дуже актуальні. Ми дуже раді нашій співпраці з Марією. Віримо, що зараз теми гендерної рівності, домашнього насильства, а також забезпечення потенціалу молодих людей стануть більш обговорюваними, і таким чином реальними і видимими для суспільства» – сказав Представник UNFPA в Україні Каспар Пік.

«Мандруючи містами України, я бачу тисячі жінок на своїх жіночих зустрічах. Від сьогодні в партнерстві із Фондом ООН ми в значній мірі розширюємо наші можливості говорити про ці проблеми та допомагати жінкам відчувати себе більш впевненими» – поділилася Марія Єфросиніна.

Пам’ятайте, що тільки разом ми зможемо побудувати мирне, вільне та толерантне суспільство.

Дякуємо вам за підтримку.

Довідка:

Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я, молоді, населення та розвитку.

Фонд є однією із 22 агенцій ООН, які працюють в Україні.

Послами на глобальному, регіональному та на рівні країн є також кронпринцеса Данії Марі Датська, акторка Ешлі Джадд, Катаріна Фуртадо, Джодель Лікенс, принцеса Басма Бінт Талал, королева-мати Бутану Сангай Чоден.

Якщо ви маєте питання, будь ласка, звертайтеся: Альона Зубченко, спеціалістка з комунікацій Фонду ООН у галузі народонаселення, 096-506-55-88, zubchenko@unfpa.org.

Джерело