+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Лілія Кирієнко: Освіта та інновація – течії, які рухають сучасним світом

Лілія Кирієнко: Освіта та інновація – течії, які рухають сучасним світом

Лілія Кирієнко- засновник інноваційної школи 3D On-line Adept, директор On-line Virtual School.  

Пані Ліліє, розкажіть, як виникла ідея створити On-line Virtual School?

Із власного досвіду можу сказати, що у більшості держав світу взагалі не мають уявлення про те, що таке Україна. До мене підходить хлопець з Мексики і говорить: «Україна – це регіон у Росії…». Я веду до того, що ми ще не заявили про себе на весь світ, не було ще ніякого прориву. А з яких початків створюється прорив?! Звичайно, з освітніх, тому що освіта і інновація – це дві течії, які рухають сучасним світом. А от саме он-лайн школа буде поєднувати ці два компоненти, щоб зробити освіту, перш за все, доступною, а вже потім ефективною і цікавою.

Яка, все-таки, мета та концепція створення On-line Virtual School?

Метою створення інноваційної освіти       on – line virtual school, в першу чергу, є                 розвиток освітніх технологій, об’єднуючи кращі зразки інновацій в освіті. Створення творчої лабораторії для вивчення потреб робітників сфери освіти, бізнесу і права.            А найголовніше – це загальнодоступність учбових інновацій і кращих зразків НУШ для незалежної соціальної категорії. Цим ми хотіли би пропагувати українську освіту для всіх, особливо для наших діаспорян у світі. Наша держава, можливо, хоче, проте немає достатніх фінансів для того, щоб пропагувати українську мову і освіту за кордоном загалом. А якщо буде створена он-лайн платформа, де у кожного учня буде свій робочий кабінет і він матиме доступ до нього з будь-якої точки світу, то це буде просто іноваційний прорив для української культури. Адже чим сильніша буде наша діаспора, тим сильнішою та політнезалежною буде наша держава. Саме наявність такої платформи дасть змогу виховати у дітей патріотизм та пробудити інтерес до України.

 Яка програма діє для учнів в On-line Virtual School і чим вона відрізняється від інших освітніх закладів?

Маючи власний кабінет, учень має можливість вибрати рівень знань того чи іншого напрямку, а також здобувати знання під керівництвом куратора і особистого наставника. Програма відповідає стандартам НУШ. Навчання відбувається українською та англійською мовами. Використовуються всі інноваційні, креативні технології для навчання (розроблена платформа навчання+ комп’ютерні дидактичні ігри). Важливою умовою є навчання з урахуванням індивідуальних здібностей кожної дитини. Заняття проходить у зручний час, кожна дитина має достатньо особистого часу для розвитку та відпочинку. Всі учні кожної п’ятниці отримують безкоштовні консультації. Цей проект – це платформа навчання, яка допоможе всім учням, незалежно від стану здоров’я, місця проживання та дітям-сиротам отримати якісну освіту.

Крім загальної програми, які освітньо-культурні проекти Ви пропонуєте учням On-line Virtual School?

У нас існує школа вихідного дня, де передбачається спілкування учнів у клубах за інтересами, різні екскурсії та інше. Також у нас пані Протчева веде уроки інноваційнoї вишивки+ QR вишивка та існує школа молодої Леді і Джентельмена. Крім того, ми працюємо над створенням навчальної гри, де б діти отримували знання,  використовуючи сучасні технології.

В On-line Virtual School існують певні освітні  напрямки, такі як “Молоді лідери України” – об’єднує людей, молодь з креативними ідеями та “Бізнес” – напрямок, який презентує талановитих і успішних людей. Всі ці креативні напрямки доповнюють інновації в освітньому проекті інноваційної системи освіти в Україні і за її межами, об’єднує всі проекти – створивши рівні можливості для отримання якісної освіти.