+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Курс на молодість

Курс на молодість

Таємниця жіночої краси завжди хвилювала і надалі залишається актуальною темою сьогодення. Сучасна, впевнена у собі жінка,  яка прагне бути привабливою – це жінка, яка вміє ЛЮБИТИ себе. Вона буде залишатися в блискучій формі як і в 20, так і в 30, і в 50! Для такої жінки хочеться творити! І саме це надихнуло на створення жіночої мрії – сироватки молодості! 

 На замовлення журналу «БізнесWOMEN»  був розроблений інноваційний препарат «ЕнержіWOMEN», складовою частиною якого є біологічно-активні речовини рослинного походження, вітаміни, мікро та макроелементи, антиоксиданти та гіалуронова кислота. Це – екологічно чистий продукт. Основна його дія – збереження молодості, краси та здоров’я!

Препарат розроблений не тільки для особистого догляду, а також – салонних процедур. «ЕнержіWOMEN» добре себе зарекомендував під дією ультразвуку, фонофорезу, та особливо електропорації, яку ще називають безін’єкційною мезотерапією. Основним діючим компонентом електропорації є електричний струм, за допомогою якого при певній силі та частоті у верхньому дермальному шарі відкриваються іонні канали, через які засвоюється препарат. Після припинення дії електричного струму іонні канали закриваються, а діюча  речовина залишається всередині клітини, де проходять необхідні нам процеси живлення, регенерації та відновлення. Цей метод є повністю фізіологічний. Якщо проаналізувати відгуки пацієнтів, ця процедура – абсолютно безболісна, не має періодів відновлення, поєднується з іншими косметологічними процедурами та відзначається високою ефективністю вже після першої процедури.

Для домашнього догляду запропонована сироватка для щоденного використання, яка наноситься на очищену шкіру обличчя. Результат не заставить себе довго чекати. Навіть при використанні даної сироватки в перші дні, ви отримаєте вражаючий результат.

Унікальний свого роду препарат «ЕнержіWOMEN» має не тільки косметичне призначення, а й здатний уповільнювати процеси старіння всього організму, зміцнює імунітет.

Найближчим часом його буде презентовано в Україні та за кордоном. Шановні жінки, ми впевнені, що  препарат «ЕнержіWOMEN» допоможе Вам якомога довше залишатися привабливими та молодими.

Марина Йовбак, косметолог