+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Консалтингова компанія «East West Mentor UA» підписала першу угоду про співпрацю

Консалтингова компанія «East West Mentor UA» підписала першу угоду про співпрацю

У Києві відкрили представництво угорської компанії «East West Mentor», власником якої є угорський бізнесмен, представник ТППУ в Угорщині Zoltan Horvath.  

26 травня 2018 року у місті Києві відкрили представництво угорської консалтингової компанії «East West Mentor», яка налагоджуватиме тісну співпрацю між бізнесом України та Угорщини і розширюватиме можливості співпраці у різних сферах бізнесу.

Партнером в Україні і представником компанії «East West Mentor UA» представлено Ганну Крисюк.

Після офіційної частини та вітальних слів поважних гостей, пан Zoltan Horvath підписав першу угоду про співпрацю з Іриною Верещук та центром Балтійсько-Чорноморських досліджень і звернувся до всіх присутніх з наступними словами:

«Я вірю в Україну і нашу тісну бізнес-співпрацю. Впевнений, що наші країни можуть взаємовигідно співпрацювати і ми маємо цьому максимально сприяти та налагоджувати правильний бізнес-діалог, тому щиро дякую вам усім друзі та партнери за підтримку, співпрацю і впевнений, що сьогодні ми відкрили перше представництво нашої консалтингової компанії «East West Mentor», яка буде справжнім мостом дружби і співпраці між Україною і Угорщиною».

Вже цього тижня компанія розпочала свою діяльність у Києві і всі бажаючі співпрацювати у напрямку бізнес-співпраці чи консалтингу мають можливість звертатись до представника компанії Simon Balazs.

Контактні дані:  +38 073 104 4795; kiev@eastwestmentor.com; www.eastwestmentor.com.