+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Компанія MAGASÉPÍTŐ ’99 KFT відповідає за якісну реалізацію потреб клієнтів

Компанія MAGASÉPÍTŐ ’99 KFT відповідає за якісну реалізацію потреб клієнтів

Компанія MAGASÉPÍTŐ ’99 KFT бере на себе відповідальність за якісну реалізацію потреб клієнтів у всій будівельній галузі. Ми можемо обслуговувати вимоги до будівельних матеріалів через HZP Building Materials Trader Ltd., який працює протягом 20 років, тому наш матеріальний запас є безперервним і гарантованим. Це дає нам можливість досягти робочих місць за нижчою ціною, ніж наші клієнти.  

Наша головна мета полягає в тому, щоб бути через успішно працює безперервно розробляє інтегровану систему управління якістю здатна повне розуміння, наша компанія , щоб задовольнити очікування наших клієнтів.

БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ, РОЗШИРЕННЯ, МОДЕРНІЗАЦІЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, ОГОРОДЖЕННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ, БУДІВНИЦТВО САДУ.

Протягом багатьох років наша діяльність постійно розширюється завдяки вимогам та можливостям, що охоплює практично весь спектр будівельної галузі, починаючи від загального планування до будівництва головного підрядника. Таким чином, наша компанія здатна керувати проектуванням та проектуванням високотехнологічних, будівельно-технічних та малонарядних проектів.

БУДІВНИЦТВО ОФІСНИХ БУДІВЕЛЬ, ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ, РЕКОНСТРУКЦІЯ ПІДВОДНОЇ БУДІВЛІ ВІЛЛИ, БУДІВНИЦТВО РЕГІОНАЛЬНОГО СМІТТЄСПАЛЮВАЛЬНОГО ЗАВОДУ.


У діяльності нашої компанії вона відповідає за природне середовище. Він бере участь у збереженні природних і людських ресурсів. В результаті цього ви можете сміливо виконувати свою роботу, покращувати свою думку та підвищити конкурентоспроможність.

БУДІВНИЦТВО ПРОМИСЛОВИХ ЦЕХІВ, МОНТАЖНІ ТА БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ РОБОТИ З ГАЗОПЕРЕРОБКИ, ДЕМОНТАЖУ, КОМПРЕСОРНИХ І ВИМІРЮВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ ДЛЯ ВУГЛЕВОДНЕВИХ ДРОТІВ ТА ІНШИХ ВИТВОРІВ МИСТЕЦТВА, ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПІДЗАДАЧ.

Magasépítő ’99 Kft. Прихильний всім вимогам до якості своїх споживачів у відповідності до всіх відповідних законів та стандартів. Наша головна мета полягає в тому, щоб дозволити нашої компанії повністю зрозуміти та задовольнити очікування наших клієнтів шляхом успішної, постійно розвивається інтегрованої системи управління якістю.