+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Компанія «East West Mentor UA» розширює кордони бізнес-співпраці

Компанія «East West Mentor UA» розширює кордони бізнес-співпраці

Для ведення успішного бізнесу дуже важливо мати надійних бізнес-партнерів у різних країнах світу, які окрім бізнес-консалтингу мають дипломатичну підтримку та можуть лобіювати будь-які бізнес-питання керівництву держави різних країн. 

Саме тому з ініціативи власників україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA» Золтана Хорвата та Ганни Крисюк відбулась зустріч на базі Торгово-промислової палати України з директором  італійсько-української компанії B2Ukraine Олегом Бересневим та дирекцією ТОВ «Торговий дім «Alpe Adria».

“Ми зацікавлені у розширенні бізнес-зв’язків та контактів у різних країнах світу для тісної взаємодії і співпраці, а також задля лобіювання бізнес-інтересів наших клієнтів та партнерів. Тому найближчим часом плануємо налагодити тісну співпрацю з італійськими, хорватськими і словенськими компаніями наших партнерів, а також готові ділитись своїми контактами і досвідом. Крім того, дуже важиво, що ми маємо суттєву підтримку у цьому питанні Президента ТПП України Геннадія Чижикова, Почесного консула України в Італії Marco Toson, Почесного консула України у Республіці Хорватія Ivica Piric. Звісно, що всі також можуть розраховувати на мою підтримку, як Почесного консула України в м.Шіофок(Угорщина) та власника бізнес-компанії «East West Mentor»” – поділився Золтан Хорват.

Після тривалих переговорів про запити власників бізнесу з різних країн до України, майбутні партнери вирішили все систематизувати та дати швидкі відповіді для налагодження бізнес-співпраці і уже з травня розпочати співпрацю по експертно-імпортному напрямку та інвестиційних проектах.