+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Компанія “East West Mentor UA” підписала угоду про співпрацю з ПАТ АКБ Індустріалбанк

Компанія “East West Mentor UA” підписала угоду про співпрацю з ПАТ АКБ Індустріалбанк

Директор компанії “East West Mentor UA” Ганна Крисюк підписала договір про співпрацю з ПАТ АКБ Індустріалбанк, в особі першого заступника голови правління – Віталія Романчукевича.  

Дана співпраця полягатиме у наданні послуг статутної діяльності обох компаній, залученні клієнтів, кредитуванні юридичних та фізичних осіб, обміну інформацією, рекламуванні послуг, організації та підтримці спільних бізнес-проектів і соціальних ініціатив.

За словами Ганни Крисюк, саме «Індустріалбанк» запропонував перший цікаві і вигідні умови для співпраці компанії «East West Mentor UA», а також особливий підхід у обслуговуванні клієнтів та швидкості і доступності у банківських та фінансових послуг. Тепер ми з радістю можемо рекомендувати цей банк і іншим представникам бізнесу, які хочуть мати доступний і професійний комплекс банківських послуг згідно міжнародних стандартів роботи.

По завершенні підписання угоди пані Ганна передала вітання від власника компанії East West MentorZoltan Horvat пану Віталію із побажаннями подальшої успішної співпраці, а також разом із представником компанії Simon Balazs запросили банк долучатись і до міжнародних соціальних проектів у налагодженні дружніх відносин між Україною та Угорщиною.