+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Компанія “East West Mentor UA” виступає партнером форуму української молоді діаспори «Київ 2018»

Компанія “East West Mentor UA” виступає партнером форуму української молоді діаспори «Київ 2018»

Компанія “East West Mentor UA” виступає партнером міжнародного молодіжного форуму української молоді діаспори «Київ 2018» , який 27 серпня 2018 року офіційно відкриють у Києві. 

На даному форумі директор компанії “East West Mentor UA” – Ганна Крисюк виступатиме модератором другої секції: «Діаспора як фактор лобіювання економічних інтересів та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні».

Участь у форумі планує взяти активна молодь з понад 30 країн світу, а також на форум завітають представники Європейського бізнесу, бізнес-клубів, євродепутати, українські міністри та політики.

За словами власника компанії “East West Mentor” – Золтана Хорвата, українська діаспора є добрим лобістом України в світі, має хороший комунікативно -інформаційний потенціал і цікаві напрацювання в ІТ секторі, за яким майбутнє нашого розвитку.

Хочемо нагадати, що форум відбудеться з 24-27 серпня 2018 року.

Організатор – Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій.

Співорганізаторами виступають Департамент молоді та спорту міста Києва та Київський Молодіжний Центр.

Форум відбувається за вагомої підтримки і допомоги в організації Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Київської міської адміністрації.

Також свою партнерську допомогу і підтримку надали: МФО «Співпраця :Україна-діаспора», металургійна компанія «Тін Імпекс», консалтингова компанія «East West Mentor UA”, Міжнародна дипломатична рада України, Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу, будівельна компанія «Shobeli.pl», піар агенція «iCreations Agency».

Генеральний інформаційний партнер – телеканал «Прямий».

Інформаційні партнери: міжнародний журнал БізнесWoman, інформаційний сайт «Світове українство», інформаційна агенція «Журналіст», Обозреватель, журнал “Fashion Diplomacy”.