+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Компанія “Business Gathering” виступає співорганізатором Міжнародного форуму “БізнесWoman2019”

Компанія “Business Gathering” виступає співорганізатором Міжнародного форуму “БізнесWoman2019”

Компанія “Business Gathering”  вже 3-ій рік поспіль виступає співорганізатором ІІІ Міжнародного бізнес-форуму “БізнесWoman2019”. 

Генеральним директором компанії є Анастасія Баклан.

«Business Gathering» – це команда професіоналів у сфері організації і проведення тематичних форумів, конференцій, виставок, круглих столів, семінарів, тренінгів та промо-кампаній.

Вони допомагають бізнесу відкривати нові ринки, знаходити зацікавлених інвесторів, залучати клієнтів, і ставати партнерами влади при формуванні та реалізації державної політики.

Компанія «Business Gathering» виступає імплементатором і партнером низки проектів міжнародної технічної допомоги, спрямованих на розвиток підприємництва в Україні та країнах Східного партнерства.

Нагадуємо, 15 січня стартувала реєстрація на ІІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2019», яка триватиме до 15 лютого.

Участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2019» для жінок безкоштовна за умови попередньої реєстрації та отримання іменного е-запрошення (відповідь буде надіслана не пізніше 1 березня 2019 р.).

Зареєструватись на форум можна тут – forum.www.businesswoman.org.ua 

Запрошуємо до участі та співпраці!