+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

4-7 липня 2019 р. в Івано-Франківську проходитиме «Кубок Єдності – 2019»

4-7 липня 2019 р. в Івано-Франківську проходитиме «Кубок Єдності – 2019»

З 4-го по 7-ме липня 2019 р. в Івано-Франківську відбудеться «Кубок Єдності – 2019» з великого футболу. 

Журнал БізнесWoman виступає інформаційним партнером турніру.

Участь у Кубку Єдності візьмуть футбольні збірні українців із 15 країн, що представляють свої діаспори, а саме: з Німеччини, США, Чехії, Португалії, Іспанії, Польщі/Люблін та Вроцлав/, Ізраїлю/дві збірні/, Естонії, Ірландії, Вірменії, Грузії, Канади, України.

Офіційне відкриття Кубку Єдності-2019 пройде на центральному стадіоні міста «Рух» 4 липня 2019 року о 9 годині 30 хвилин за участі всіх учасників та гостей.

Президент Федерації українців Іспанії та Іспано-Української Торгової Палати Михайло Петруняк запрошує всі українські світові надбудови взяти участь, підтримати їх і включитися в роботу.

Ініціаторами та співорганізаторами цього Свята Єдності УВКР ВИСТУПИЛИ організаціЇ української діаспори  за підтримки УВКР та міської ради Івано-Франківська /програма та регламент додається/.

Також, в рамках турніру, буде проведено бізнес-форум задля напрацювання бізнес-зв’язків із бізнесменами Прикарпаття, України та тих країн, які братимуть участь у Кубку Єдності-2019.

Окремо наголошуємо, що в ці дні в Івано-Франківську відбудеться організаційна зустріч та установча нарада представників українських громад Європи, які домовилися про створення нової, дієвої, модерної європейської громадської організації українців.

Ця організація покликана допомагати Україні в політичному та економічному напрямках інтеграції із ЄС, особливо в цей час, коли всіма разом, в тому числі європарламентаріями, українською державою, українськими дипломатами та українськими громадами в Європі допущено реваншистські кроки російської імперії в Європі, внаслідок нашої спільної неорганізованості та пасивності.

Щиро запрошуємо всіх, хто бажає працювати для України, як нових активістів, так і тих, хто вже має досвід. Сподіваємося на Вашу небайдужість та присутність. Пора діяти.

Запрошуємо всі українські світові надбудови взяти участь, підтримати нас і включитися в роботу.

Для додаткової інформації звертатися:

+38 067 65 65 792 Вайбер/Ватсап,

+34 670 720 149 Вайбер/Ватсап

ucranianosunidos2017@gmail.com