+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

З чим носять жіночі штани в смужку?

З чим носять жіночі штани в смужку?

Іноді мода дозволяє собі воістину іронічні витівки. Наприклад, штани в смужку: зараз їх носить буквально кожна друга панянка, але ще кілька років тому вони вважалися чимось смішним, чи не клоунським і страшенно старомодним!  Що надягти до смугастих штанів?

З чим носити смугасті штани, якщо вони у вас з’явилися? Залежить від фасону і крою. Але спочатку поговоримо про сполучуваність кольорів та принтів.

Вертикальна смужка на штанинах – це, взагалі-то, досить вагомий привід відмовитися від будь-яких інших принтів на «верху». І вже точно – від будь-якої іншої смугастості.

Однак можна, якщо дуже-дуже хочеться, розглянути варіанти з відповідним по колірній гамі флористичним принтом або дрібним принтом «в крапочку». Або ж замість принта обіграти фактуру – скажімо, надівши мереживний топ або светр з візерунками.

А тепер про кольори, відтінки і їх комбінації у look-ах.
Носити штани в чорно-білу смужку можна з однотонними речами абсолютно будь-яких кольорів. Те ж стосується темно-синіх ліній на білому фоні (або білих на темно-синьому).
З чим носити штани в смужку, якщо в їх забарвленні присутній якийсь хроматичний колір (тобто, наприклад, принт складається з білих і червоних ліній, або з сірих і зелених, і т. д.)? Очевидний варіант — підібрати «верх», що співпадає з одним із кольорів на тканині штанів.
А можна взяти верх доповнюючого кольору (тобто поєднується з відтінками смужок): скажімо, до синьо-білих жіночих брюк – лимонний топ, до червоно-білих – сорочка з блідо-блакитної джинси, тощо .
І ще одне рішення – верх того кольору, який повинен вийти при змішуванні кольорів смуг: приміром, до червоно-білих штанів – коралового відтінку топ, жакет або блузка.

А зараз поговоримо про те, з чим носити жіночі штани в смужку залежно від фасону.

Вузькі брюки повної довжини носять з сорочками (наприклад, джинси), з блузками, з прямого і приталеного крою топами і класичними жіночими жакетами;
Кюлоти (укорочені і широкі жіночі штанці) надягають як з звичайними сорочками і блузками, так і з кроп-топами, жакетами і довгими жилетами;
Широкі і довгі брюки, а також брюки-спідниці, носять із заправленим «верхом». Причому «верхом» можуть бути як блузки, так і футболки або просторі топи.

Яке взуття потрібне до штанів в смужечку?

З чим носити смугасті штани, якщо мова йде про взуття? Від спортивних моделей тут краще відійти – все-таки принт задає дещо іншу стилістику.

По суті, є кілька рішень питання, з чим носити штани в смужку:

Елегантне взуття на підборах – тобто туфлі, босоніжки, а можливо, і ботильйони. Ці види взуття добре виглядають незалежно від крою брюк і типу фігури їх носія.
Босоніжки і туфлі на тракторній підошві гарні до кюлотів.
Черевики стилю унісекс (типу лоферів без каблука) гарні як до чиносів і кюлотів, так і до класичного покрою прямих штанин, що прикривають верхні частини черевиків.

Взуття може бути просто білим або чорним (до чорного або білого «низу», відповідно), але може бути і кольоровим, і поєднувати кілька кольорів – головне, щоб ці кольори співвідносилися із загальною колірною гамою образу.