Позбавтеся від цих звичок і ви не лише збережете працездатність свого мозку, а й поліпшите пам’ять!
Мозок це дуже важлива частина людського організму!
Саме він відповідальний за контроль над нашим тілом.
Він виконує безліч функцій, обов’язків і завдань, а також він допомагає зберігати великий обсяг інформації.
Мозок – це досить крихкий орган, тому він може бути легко пошкоджений, що перш за все, призведе до серйозних проблем зі здоров’ям і багатьох ускладнень.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), це найбільш поширені звички, які щодня пошкоджують наш мозок:
1. Відсутність сніданку.
Всю ніч мозок відпочиває, і щоб вранці його активувати і змусити нормально функціонувати вам необхідні поживні речовини.
Постійна відсутність сніданку може призвести до дегенерації мозку.
2. Недолік сну.
Недолік сну прискорює смерть клітин мозку. Уві сні організм, а особливо мозок відновлюється від стресів, отриманих протягом дня, тому він повинен бути серед ваших пріоритетів.
3. Надмірне вживання цукру.
На жаль, цукор міститься практично у всіх продуктах і напоях, які ми вживаємо.
На жаль, надмірне вживання цукру порушує здатність організму поглинати поживні речовини, що призводить до нестачі вітамінів і мінералів, а також розвитку розладів мозку.
4. Переїдання.
Переїдання призводить до збільшення ваги, набряків, пошкодження почуття власної гідності, зниження розумової енергії і потовщення стінок артерій головного мозку.
5. Куріння.
Це одна з найшкідливіших звичок!
Що стосується мозку, куріння сприяє розвитку захворювань, пов’язаних з деменцією, наприклад хвороба Альцгеймера.
6. Сон під ковдрою з головою.
Це може здатися дивним, але ця звичка знижує споживання кисню вночі. Крім того, існує великий ризик вдихання вуглекислого газу в надлишку.
7. Забруднене повітря.
Для нормального функціонування мозку потрібна дуже велика кількість кисню, саме тому забруднене повітря може стати причиною погіршення роботи мозку.
Періодично очищайте ваші легені і дихальні шляхи.
8. Мало розмовляєте.
Спілкування вносить вклад в розвиток нашого мозку. Тому частіше спілкуйтеся, це допоможе зміцнити ваш мозок, а також посилити його працездатність.
Позбавтеся від цих шкідливих звичок і ви зможете не тільки поліпшити працездатність вашого мозку, але і поліпшити пам’ять!