+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Заповнюйте анкету та ставайте номінанткою Міжнародної Премії EUROPEAN WOMEN EXPERT AWARDS 2019

Заповнюйте анкету та ставайте номінанткою Міжнародної Премії EUROPEAN WOMEN EXPERT AWARDS 2019

А ви пам’ятаєте, про що мріяли в дитинстві? Скільки у вас було бажань і запалу до прагнень! 

Прийшов час здійснити мрії, заявивши світові про себе за допомогою Міжнародної премії European Women Expert Awards!

Якщо ви хочете, щоб ваш професіоналізм був оцінений по заслугам, а історія вашого кар’єрного зростання стала прикладом для натхнення багатьох, то швидше за переходите по посиланням і заповнюйте анкету: https://goo.gl/forms/mZBpIx2vk6TAhyHc2

Участь в Премії абсолютно безкоштовна!

Оцінювати анкети буде авторитетне журі, яке визначить переможниць в таких номінаціях, як:

  • Бізнес та управління
  • Юриспруденція та експертиза
  • Культура та мистецтво
  • Медицина та здоров’я
  • Громадська діяльність
  • Маркетинг і PR
  • Туріндустрія

Мета EWEA’2019 – відзначити видатні заслуги жінок Європи і показати їх талант, успіх і професіоналізм в різних галузях.

Ініціатива проведення премії EWEA і ідея створення професійної спільноти жінок-експертів є унікальними і належать Ользі Пампусі, засновнику Міжнародного жіночого експертно-правового союзу (МЖЕПС, Франція), засновнику премії European Women Expert Awards.

Вся діяльність Ольги Пампухи була спрямована на допомогу людям, захист їх прав, підтримку жінок в їх прагненнях до самовдосконалення, розвитку і лідерства. Вона горіла ідеєю відзначити видатні заслуги жінок-лідерок, розповісти всьому світу про їх талант, успіхи і найвищий професіоналізм, об’єднуючи тим самим і надихаючи всіх інших.

У планах Ольги Пампухи було ще дуже багато, але її життєвий політ передчасно обірвався – 21 жовтня 2018 р. Ольга Леонідівна пішла з життя на самому піку своєї громадської діяльності, спрямованої на служіння людям. Але справа її триває і зараз. В знак визнання ініціативи і неоціненного внеску Ольги Пампухи в спільну справу Правлінням МЖЕПС було прийнято рішення дати міжнародній премії European Women Expert Awards її ім’я.

Премія European Women Expert Awards імені Ольги Пампухи покликана відзначити видатні заслуги жінок Європи і показати їх талант, успіх і професіоналізм в різних галузях і сферах діяльності.

Серед героїнь рейтингу ми бачимо власниць бізнесу, громадських діячів, адвокатів, експертів, науковців, ініціаторів важливих для суспільства проектів, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди в бізнесі, культурі, політиці як в рамках окремо взятої країни, так і на міжнародному рівні.

Відповідно до процедури оцінки претендентки проходять детальне анкетування. У своїх заявках учасниці детально і змістовно відповідають на питання, які стосуються їх професійної та громадської діяльності.

Оцінювати анкети учасниць буде авторитетне журі – Експертна комісія, до якої увійшли адвокати, судді, експерти номінованих галузей, редактори відомих видань, журналісти, бізнесмени, діячі культури з Франції, Бельгії, Польщі, Румунії, України та ін. країн.

Досягнення, ініціативи і щоденна копітка праця кожної жінки мають бути відмічені! Прийшов час заявити про себе не тільки в Україні, але і в Європі!

Заповнюйте анкету та ставайте номінанткою Міжнародної Премії EUROPEAN WOMEN EXPERT AWARDS 2019!

Заявки на отримання премії приймаються оргкомітетом до 31 січня 2019 року включно за посиланням – http://clc.to/yTUZwA

Прийшов час обрати кращих серед рівних!

Більш детальну інформацію про проект можна отримати поштою: iwelunion@gmail.com або по телефону: +38 044 581 30 80 / +38 050 360 16 82

Веб-сайт організатора – www.iwelu.org