+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Завершується реєстрація на форум BusinessWoman2018

23 квітня у столиці України місті Києві в міжнародному конгрес-центрі «Український дім» відбудеться грандіозна подія – Другий Міжнародний жіночий бізнес-форум BusinessWoman2018. Організатором форуму виступає однойменний глянець БізнесWoman.

Основна мета форуму – консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

За словами голови оргкомітету форуму Ганни Крисюк, цей форум дасть можливість усім бізнесвумен знайти нових партнерок закордоном та презентувати свої успіхи і досягнення потенційним клієнтам в Україні: «Запрошуємо усіх жінок, які хочуть змінити Україну на краще. Ми підготували надзвичайно насичену програму. Кожний учасник матиме змогу реалізувати свої плани та амбіції сповна».

Тож 1 000 жінок з 20 країн світу з’їдуться в українську столицю, щоб ділитись своїм досвідом в політиці, бізнесі, соціальній сфері та кооперуватись для реалізації успішних грандіозних проектів в Україні та світі.

Генеральний партнер форуму – угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, а сам захід проходитиме за активної підтримки Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та міжфракційного об’єднання депутатів «Співпраця: Україна – Діаспора».

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Особливістю цьогорічного форуму буде велика кількість площадок для переговорів та налагодження співпраці. А для тих, хто ще шукає себе в світі бізнесу організатори передбачили масштабний міжнародний Ярмарок вакансій.

Окремою родзинкою заходу стане церемонія нагородження кращих жінок бізнесу 2017 року за версією журналу БізнесWoman. Тож Форум BusinessWoman2018 для тих:

  • хто відчуває потребу поспілкуватися з колегами та вийти за межі звичного кола, щоб перейняти зовнішній досвід;
  • чітко бачить особисті та організаційні цілі участі у форумі;
  • цінує якісне рівноправне партнерство та сприймає форум як майданчик для співпраці;
  • зацікавлений у середньо- та довгостроковій перспективі бути активною частиною мережі BusinessWoman.

Організатори та ідейні натхненники форуму доклали максимум зусиль, щоб організувати для найактивніших жінок таке масштабне дійство безкоштовно. Тому якнайшвидше поспішайте зареєструватись, бо час реєстрації спливає, а кількість місць обмежена.

Реєстрація триває до 27 березня 2018 року включно. Не пізніше 2 квітня усі зареєстровані учасники отримають на свої електронні адреси результати відбору!