+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ЖІНОЧИХ РУК СПРАВА

ЖІНОЧИХ РУК СПРАВА

29 листопада 2018 року у Львові відбувся Всеукраїнський діловий жіночий форум, який об’єднав ділових жінок, представниць профільних бізнес-асоціацій, органів влади та громадських організацій. 

Впродовж Форуму учасниці говорили про роль жінки в бізнесі, політиці, соціумі, про духовність і родинні цінності, волонтерство і здоров’я, виклики, які стоять перед жінкою сьогодні, обмінювались знаннями, досвідом і контактами.

ГОЛОВНА ІДЕЯ ЗАХОДУ – ЄДНАННЯ, ПАРТНЕРСТВО ЗАДЛЯ ПІДТРИМКИ ОДНА ОДНОЇ, СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ І МОЖЛИВОСТЕЙ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА І ЕКОНОМІЧНОГО ПРОЦВІТАННЯ КРАЇНИ.

На Форумі було підписано Меморандум про співпрацю між найвпливовішими жіночими організаціями регіону. Участь відомих гостей з Києва та інших регіонів України підтвердила наші очікування щодо потреби у проведенні цього заходу та його важливість для подальшої діяльності з підтримки жіночого підприємництва.

Організаторка заходу Наталя Карпенчук-Конопацька, Голова Комітету з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській ТПП зазначила: «Щиро вдячна усім учасникам, спікерам за роботу, а особливо – членам Комітету з питань розвитку жіночого підприємництва. Дуже приємно, що нам вдалося сформувати нову комунікаційну платформу для співпраці та обміну досвідом в регіоні. Спільно ми робимо велику справу на благо нашої держави!»

Оксана Юринець, Народний депутат України: «Кожна успішна жінка може поділитися унікальним досвідом. І що більше зустрічей, обмінів думками, здобутками, зрештою, і поразками також, – то більший ефект. Тому підтримую і намагаюся за можливості брати участь у всіх таких заходах. Українська жінка може бути прикладом для представниць багатьох інших народів. Українки ніколи не були слабкими. Вони творили історію, боролися за свою державу і разом з тим берегли домашнє вогнище, виховували дітей. Увесь світ знає нашу Княгиню Ольгу, наша земля дала Ізраїлю прем’єр міністра Голду Меїр. У сьогоднішній Верховній Раді понад 12% депутатів – жінки. В уряді кожним п’ятим Міністерством керує жінка».

Дана Мехедова, Голова ГО «Спілка жінок Львівщини»: «Це, без перебільшення, історична подія, яка увійде у часопис хронології нашого краю, в аспекті консолідації та розвитку жіночих ініціатив, сфери підприємництва, освіти, культури, здоров’я, соціальних та ґендерно-орієнтованих програм»…

Надія Гаталяк, Голова Ради КУЖ УКРАЇНА: «Жінка в бізнесі – це не так просто і гладко! Добре, що маємо таку нагоду поспілкуватись та отримати корисні контакти! Велика подяка організаторам».

Юлія Жишко, Президент ГО «Ділові Українські Жінки у Львівській області»: «У форумі взяли участь понад 100 жінок, які ділилися історіями власного успіху у професійній сфері, політиці, суспільстві. Говорили про важливість ролі жінки, про виклики сьогодення, про родину, духовність, здоров’я, благодійність. Це прекрасно, коли жінки об’єднуються для спілкування, змін, впливу, розвитку, підтримки, допомоги та дії!»

Розалія Кобилянська, віце-президент ГО «Ділові жінки України»: «Сьогодні українська жінка – це гармонійна і цілісна особистість, яка живе повноцінним життям, прагне змін і росту у всіх сферах життя, бо усвідомлює, що може змінити світ, змінюючи себе. Саме таких – розумних, креативних, красивих, енергійних, успішних жінок України зібрав 29 листопада Всеукраїнський жіночий форум. Виступ кожної спікерки – це історія жінки, яка взяла на себе відповідальність за своє життя, навчилась ефективно використовувати свій час, свої знання, навики і досвід і з вірою в себе, долаючи перешкоди, не сподіваючись на диво, впевнено йде до омріяної мети! Україна має майбутнє! І це майбутнє жіночого роду – така думка не покидала мене протягом всього Форуму».

Зоряна Бурик: «Всеукраїнський Діловий Жіночий Форум» – це можливість об’єднати інтереси, потенціал, ресурси найбільш активних та ділових жінок Західного регіону України. Це створює перспективи для подальшої співпраці в рамках Комітету з питань розвитку жіночого підприємництва Львівської ТПП, Львівської ОДА.»

Автор: Юрій Булик