+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Журнал БізнесWoman виступив інформаційним партнером форуму «Rich Woman»

Журнал БізнесWoman виступив інформаційним партнером форуму «Rich Woman»

4-5 жовтня у Києві проходив інвестиційний та освітній форум «Rich Woman» («Багата Жінка»), основною аудиторією якого стануть українські жінки, що прагнуть досягти фінансової незалежності та навчитися жити з любов’ю до себе. Проводить такий масштабний і пізнавальний захід одна із найвідоміших тренерів з інвестицій, відома у всьому світі спікер Кім Кійосакі та її команда «Rich Woman». 

Кім Кійосакі – потужна інвестор, власниця більше ніж шести тисяч об’єктів нерухомості, тренер з інвестицій та авторка бестселерів «Багата Жінка», «Час Підніматися», «Щастя», «Позбудьтеся поганих боргів». Кійосакі у різних країнах світу на власному прикладі ділиться з жінками дієвими порадами на тему того, у який спосіб можна покращити якість свого життя. Йдеться, зокрема, про його фінансову складову та виховання у жінки культури фінансової відповідальності та незалежності.

Кім Кійосакі разом зі своєю командою приїхала до України вперше, однак, планує, що не востаннє. Напередодні форуму «Rich Woman» вона завітала до інформаційного агентства «Журналіст», де розповіла про свій івент.

«Наш захід виключно для жінок. Ми інвестори. В Україні ми говоритимемо з жінками про те, чого вони насправді хочуть та як це реалізувати в життя. Ми поділилися своїм досвідом, який отримали за весь цей час, розказали про те, як досягли успіху, та як помилялися на шляху до цього. Якщо у Вас є мета, мрія і Ви хочете цього досягти, просто дійте. Для жінки сьогодні важливо навчитися піклуватися про себе. З огляду на це, найперше ми  говорили про те, як правильно це робити, зокрема, у фінансовому контексті. Однак говорили і про родину, і про дітей», – розповіла Кім Кійосакі.

За її словами, інвестиції у власний розвиток є найважливішими інвестиціями у житті кожного з нас.

«Нам з дитинства наголошують на тому, що ми повинні. Повинні гарно вчитися спочатку в школі, інакше нас покарають. Нас переконують, що ми повинні бути ідеальними. Проте, передусім жінка має дослухатися до себе, відчувати, чого хоче саме вона. Важливо бути тими, ким ми є насправді», – наголосила тренер з інвестицій.

Як розповіла Кім Кійосакі, приїхавши до України, перше враження, яке у неї слалося, наша держава має безмежний потенціал.

Організатор форуму: Smart Business Academy

Журнал БізнесWoman виступив інформаційним партнером жіночого форуму «Rich Woman». 

Власниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк подякувала організаторам за цікавий форум і нові знання, а також вручила Кім Кійосакі бурштинову зірку із номінації БізнесWoman2017, яка символізує найуспішнішу жінку в сфері бізнесу за 2017 рік. Подібні зірки отримали українські успішні жінки в бізнесі на цьогорічному форумі БізнесWoman2018.